Театр пісочної анімації "Золотий Лев"Театр пісочної анімації "Золотий Лев" - це дует двох професійних художників: Світлани Данильченко та Ольги Крижановської.

Можливості піску безмежні! І "Золотий Лев" успішно використовує це  для створення пісочних мультфільмів, особистих історій, картин і шоу. 

Цей творчий тандем активно бере участь у різних заходах, співпрацює з телеканалами, бере участь у фестивалях, регулярно проводить майстер-класи для дітей і дорослих з пісочної анімації.

Всі знають, що для дітей гра з піском - одне з найулюбленіших занять! У пісочниці або де-небудь на узбережжі діти різного віку будують вежі, замки, дороги, цілі фортеці. Дітлахи настільки захоплюються грою, що часом відірвати їх від цього заняття просто неможливо! І здавалося б чому?..  А відповідь дуже проста: це цікаво і захоплююче! Перед дитиною відкривається можливість будувати свій власний світ так, як вона хоче.

Пісок врівноважує емоції, впливає на психіку дитини найпозитивнішим чином, зменшуючи негативні емоції та переживання. 

Пісочна анімація не лише надихає, в процесі гри діти розвиваються, відображають в картині свої почуття, що в свою чергу стимулює розвиток розумових і творчих здібностей.
Контакти

g.lion.sand@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ