Крутий корпоратив для своїх колег


Опубліковано 27 Травень 2023 о 17:00

Блог Діти в місті Тернопіль >  Свята >  Крутий корпоратив для своїх колег


Крутий корпоратив для своїх колег

Photo: freepik.com


Корпоратив – це один з найприємніших івентів для компанії. Він дозволяє об'єднати колег, відчути дружню атмосферу та побувати за межами офісу. Тому якщо ви хочете зробити незабутній корпоратив для своїх колег, то ця стаття для вас, а більше інформації можна отримати за посиланням!

 

  Оберіть місце проведення


   Для того, щоб корпоратив був успішним, потрібно обрати місце, яке буде відповідати потребам вашої компанії. Якщо ви шукаєте місце затишне та комфортне, то радимо звернути увагу на СК "Деренівська Купіль". Це мальовниче місце на природі, де ви зможете насолодитися сауною, басейном та рестораном з національної кухні.


   Якщо ви плануєте провести корпоратив на декілька днів, то можна зупинитися у готелі Ірис, який знаходиться поруч з СК "Деренівська Купіль".


   Готель має комфортабельні номери, зручність в розташуванні та високий рівень обслуговування.

    

   Заплануйте програму


   Корпоратив не можна уявити без програми. Якщо ви хочете, щоб ваші колеги запам'ятали цей день на довго, то потрібно підібрати цікаві івенти. Наприклад, можна організувати спортивний турнір, майстер-класи, ігри та веселощі. Радимо також звернути увагу на тематику корпоративу. Вона може бути дуже різною – від новорічної атмосфери до карибських пляжів.

    

    Виберіть меню


     Дуже важливим елементом корпоративу є меню. Радимо звернути увагу на національну кухню та врахувати особливості дієтичного харчування деяких колег. Якщо ви замовляєте їжу у ресторані, то домовтеся про можливість врахування таких потреб. Також важливо забезпечити достатню кількість напоїв, включаючи безалкогольні варіанти. Якщо у вас буде алкоголь, то варто врахувати, що деякі колеги можуть відмовитися від нього або вживати його з обережністю.

      

      Не забувайте про подарунки


       Дарування подарунків – це добра традиція, яка допомагає зміцнювати взаємини між колегами та висловлювати вдячність за співпрацю. Подарунки можуть бути різними – від корпоративних сувенірів до індивідуальних презентів. Важливо врахувати інтереси та смаки кожного колеги, щоб подарунок був максимально приємним та корисним для отримувача.

        

       Загалом, проведення незабутнього корпоративу – це складний та відповідальний процес, який потребує підготовки та планування. Варто пам'ятати про те, що корпоратив – це не лише можливість відпочити та пограти, але й час, коли можна зміцнювати командний дух, створювати нові знайомства та знайомитися з колегами у неофіційній обстановці.

        

       Також варто враховувати безпеку та здоров'я колег. Наприклад, в період пандемії COVID-19, потрібно дотримуватися правил соціальної дистанції, носити маски та забезпечувати належну вентиляцію приміщення.

        

       Крім того, можна залучити професійного організатора, який допоможе з плануванням та підготовкою корпоративу. Він також може запропонувати нові ідеї та інноваційні рішення для забезпечення якісної та цікавої програми.

        

       Не забувайте про фото- та відеозйомку, щоб залишити яскраві спогади про корпоратив та створити відеоролик для подальшої реклами компанії та її бренду.

        

       Загалом, такі заходи – це можливість зміцнити команду та створити приємну атмосферу для спілкування та відпочинку. Важливо пам'ятати про потреби та інтереси кожного колеги, забезпечувати безпеку та здоров'я та залучати професіоналів для підготовки та організації корпоративу. Таким чином, ви зможете створити незабутні спогади для всієї команди та забезпечити успішну співпрацю у майбутньому.

        

       Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


       Пошук