Подовжи життя своїй футбольній формі: Поради по догляду за формою


Опубліковано 16 Квітень 2024 о 12:00

Блог Діти в місті Тернопіль >  Лайфхаки для батьків >  Подовжи життя своїй футбольній формі: Поради по догляду за формою


Подовжи життя своїй футбольній формі: Поради по догляду за формою

Photo: soccerpoint.com.ua


Догляд за футбольною формою має першорядне значення, якщо ви прагнете зберегти її в ідеальному стані якомога довше. Команди вкладають значні кошти у свою екіпіровку, часто витрачаючи тисячі, щоб їхні гравці виглядали якнайкраще. Однак без належного догляду ця форма може швидко зіпсуватися.


Спеціалісти з Футбольної точки погодились поділитись з нашими читачами секретами, як максимально продовжити термін служби вашої футбольної форми, щоб ви виглядали і грали на полі, як Роналдо чи Мессі.


Чому важливий правильний догляд за формою


Те, як ви доглядаєте за своєю футбольною формою, суттєво впливає на її довговічність, зовнішній вигляд і продуктивність. Дотримання інструкцій виробника та найкращих практик догляду не лише збереже ваш комплект у відмінному стані, але й подовжить термін його служби та підвищить комфорт під час гри. Така увага до деталей може привернути увагу топ-клубів; хто знає, можливо, "Реал Мадрид" шукає когось із вашою майстерністю у догляді за екіпіровкою!


Правила прання у пральній машині


На щастя, більшість футбольної форми можна прати у пральній машині. Виготовлений переважно з поліестеру, цей одяг може витримати суворі умови регулярного прання, не втрачаючи при цьому своєї яскравості та цілісності. Завжди перевертайте форму перед пранням, щоб захистити прикраси та забезпечити поєднання кольорів. Використання холодної води запобігає пошкодженню тканини та втраті кольору, а правильний вибір кількості та типу миючого засобу запобігає утворенню осаду.


Практика попереднього прання


Після гри, особливо в брудних умовах, попереднє прання форми може мати велике значення. Цей процес передбачає легке перемішування форми в раковині, наповненій невеликою кількістю миючого засобу, що ефективно розпушує бруд і траву перед основним пранням. Важливо, щоб брудна форма ніколи не висихала перед пранням, оскільки це може призвести до глибокого в'їдання плям у тканину.


Розділення та замочування


Розділення трикотажу, шортів і шкарпеток для прання не тільки спрощує процес після прання, але й запобігає перенесенню барвника між різними типами тканини. Крім того, попереднє замочування форми в холодній воді може значно покращити виведення плям. Для більш складних плям може знадобитися замочування на ніч. Переконайтеся, що миючий засіб повністю розчинився у воді, щоб уникнути розводів на уніформі.


Виведення плям


Для стійких плям, які не піддаються попередньому замочуванню, ефективним може бути нанесення засобу для виведення плям або концентрованого розчину миючого засобу безпосередньо на уражену ділянку. Важливо обробляти плями негайно, оскільки після висихання їх буде набагато важче вивести.


Сушіння: що можна і чого не можна робити


Хоча сушіння в машинці можливе, для збереження цілісності тканини краще сушити на повітрі. Якщо ви вирішили скористатися сушаркою, виберіть низький рівень нагрівання та переверніть одяг, щоб захистити його зовнішні поверхні. Ніколи не сушіть форму під прямими сонячними променями, оскільки це може призвести до вицвітання та послаблення тканини. Замість цього розкладіть її в добре провітрюваному приміщенні для завершення сушіння, що також є більш енергоефективним.


Уникаємо поширених помилок


Ніколи не використовуйте відбілювач для футбольної форми, оскільки він може пошкодити тканину та змінити колір. Також не перевантажуйте пральну машину, оскільки це може призвести до нерівномірного прання та потенційних плям від залишків миючого засобу. Зберігайте форму окремо від неспортивного одягу, щоб уникнути пошкодження блискавками та іншими жорсткими матеріалами.


Сезонне зберігання


Наприкінці сезону після останнього прання та сушіння зберігайте форму в сухому приміщенні з регульованим кліматом. Акуратно склавши її або згорнувши в рулон, щоб уникнути складок, ви забезпечите її готовність до наступного сезону. Не розвішуйте, оскільки тривале перебування на вішалках може призвести до розтягування та деформації тканини.


Поза межами основ: Запобігання появі зморшок і неприємного запаху


Зморшки та неприємні запахи можуть погіршити професійний вигляд вашої уніформи. Щоб запобігти появі зморшок, негайно виймайте комплект з пральної машини, а для усунення стійких запахів - замочіть його в оцті. Правильне зберігання форми після прання допомагає підтримувати її стан, гарантуючи, що вона буде готовою до матчу за першої ж нагоди.


Підсумкові роздуми: Як підтримувати форму в ідеальному стані


Завдяки послідовному застосуванню цих методів догляду ваша футбольна форма не тільки виглядатиме краще, але й служитиме довше. Така старанність гарантує, що ти завжди будеш готовий викластися на полі на повну, в екіпіровці, яка відповідає твоїй відданості грі.


Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук