Дитячий психолог Яна Чабай

Дитячий психолог Яна Чабай


Яна Чабай — дитячий клінічний психолог, магістр психології та член Української асоціації КПТ.
 

  • Спеціалізація — дитячо-батьківські взаємини, вікова психологія та психолого-педагогічний супровід дітей які мають розлади чи проблеми у сфері психічного здоров’я.
  • Здобула освіту психолога у Західноукраїнському національному університеті та Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Навчається на річній програмі КПТ+ в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії (УІКПТ). 
  • Має понад 1500 годин клінічної практики. 


На сімейних консультаціях я допомагаю рідним зрозуміти особливості розвитку їх дитини та її потреби. Використовуючи техніки КПТ ми засвоюємо ефективні навички та стратегії виховання, а також вчимося створювати сприятливий психологічний клімат у сім'ї та долати різноманітні труднощі виховання.

На консультаціях з підлітками, ми працюємо над розв'язанням особистісних проблем та кризових ситуацій у їхньому житті, засвоюючи ефективні життєві стратегії на основі базових технік КПТ.

На корекційно-розвивальних заняттях я працюю з дітьми, що мають розлади аутистичного спектра, розлади поведінки та емоцій, як-от: РДУГ чи тривожні розлади, та розлади здібностей до навчання, як-от: дискалькулія чи дислексія, а також особистісні проблеми.

Якщо ви непевні щодо вашого запиту, на первинній психологічній консультації ми його сформуємо та складемо зрозумілий покроковий маршрут вирішення. За результатами такої консультації я надам свій висновок і рекомендуватиму необхідних фахівців.

Я не буду корисною людям які старші 18 років у непов'язаних з вихованням дітей запитах, у питаннях хімічних залежностей, а також у випадках небажання рідних долучитися до співпраці з психологом.

 

Для запису на консультацію телефонуйте за номером: +38 098 222 89 31, пишіть у Viber та Telegram або у Direct на сторінці в Instagram.

 


Контакти

+380 (98) 222 89 31


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Камінна