Тренування з футболуЗапрошуємо на тренування з футболу в дитячий спортивний клуб "ABCactivity"

 

Чому варто обрати "ABCactivity"?

  1. Перше, що керує нами - це любов до дітей та до нашої справи. Тому ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб створити якісні умови для розвитку малюків.
  2. Команда. Ми ретельно підбираємо кожного нашого тренера, регулярно приділяємо увагу підвищенню кваліфікації та рівня знань.
  3. До Вашого доступу є 3 різні види абонементів, щоб Ви мали можливість обрати той, який зручний Вам як по кількості занять, так і по фінансовим можливостям. Також тренування НЕ згорають!
  4. Кубкова система мотивації для дітей. Ми використовуємо систему заохочення для того, щоб підтримувати інтерес дітей до занять та жагу до результатів. Після кожного заняття діти отримують зірочки, а назбиравши певну їх кількість - талісмани та кубки.

Дитячий футбол має чимало переваг та позитивний вплив на дитину:

  • окрім фізичного розвитку, дитина розвиває свої інтелектуальні та соціальні якості;
  • розвиток витривалості, концентрації та дисциплінованості;
  • регулярні тренування покращують успіхи у навчанні;
  • нові друзі - однодумці, нові цілі та прагнення, що має свій вплив і у повсякденному житті;
  • футбол навчає думати і оперативно приймати рішення, планувати та прораховувати кроки, мати відповідальність за свої дії і в той же час відчувати гравців своєї команди.

Завітайте до нас на тренування та переконайтесь у всьому самі!

Нагадуємо, що перше ознайомче заняття БЕЗКОШТОВНЕ! Ознайомче заняття, на якому Ви зможете зрозуміти чи підходить дитині обраний напрям спорту, чи подобається Вам наш спортивний клуб, тренери та атмосфера загалом!


Коли

Вт 17:00, Чт 17:00, Сб–Нд 10:00.


Вік

1+


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Тролейбусна, 9Б