Квести для дітей і дорослих в ТернополіНайпопулярніші квести: "Гарі Потер", "Скарби нації", "Місія нездійсненна", "Сталкер"

 

Ключова вимога для відправлення на пошуки захопливих пригод — мати надійних та вірних друзів. Ваша команда має складатися з 2-12 учасників. Разом з Вами вирушить досвідчений актор-ведучий, який допомагатиме у вирішенні головоломок та пошуку необхідних предметів. Основним завданням кожного учасника буде знайти всі елементи завдань та успішно виконати їх. Під час гри Вам можуть зустрітися скриньки, електронні кейси, пазли та інші предмети, необхідні для прогресу та переходу на наступний рівень. Деякі двері можуть бути зачинені на початку, тому Ви відчинятимете їх поступово, але ключ від входу і виходу завжди доступний для гравців. У ведучого також буде додатковий набір ключів, якими можна скористатися в будь-який момент.

Якщо у Вас велика компанія і Ви хочете пройти квест із колегами чи організувати позакласний захід в Тернополі, ми можемо провести квест для групи до 30 осіб, використовуючи всі ігрові приміщення РЦ «Факторії». Це чудова ідея для корпоративного заходу або розваги великої групи людей.

У нашому арсеналі є популярні квести, які полюбилися нашим гостям не лише в Україні, а й за її межами. Однак ми постійно розробляємо нові сценарії, щоб тішити Вас!

Квест — чудова можливість оригінально відсвяткувати день народження або дитяче свято, організувати хлопчак або дівич-вечір для компанії або створити незабутню атмосферу для всієї родини у вихідні дні.
Коли

Пн–Нд 10:00–22:00.


Вік

6+


Вартість

Квест, до 6 учасників: 1500 грн
Квест, до 8 учасників: 2000 грн
Квест, до 10 учасників: 2500 грн


Телефон

+380 (93) 473 58 66


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. 15-го Квітня, 5-А, ТЦ «Рай Центр», ліве крило, 2-й поверх

Як дістатися?

Як доїхати на міському транспорті: до зупинки «бул. Петлюри»

 На автобусі:

  •      № 4: Автовокзал – вул. Симоненка – вул. Лесі Українки
  •      № 14: Автовокзал – вул. Симоненка – вул. Лесі Українки
  •      № 16: вул. Винниченка – вул. Київська
  •      № 18: ТРЦ “Подоляни” – містечко Шляховиків
  •      № 20: ТРЦ “Подоляни” – містечко Шляховиків
  •      № 20а: Автовокзал – вул. Симоненка – вул. Лесі Українки
  •      № 38: Кільцевий

 На тролейбусі:

  •      № 5: вул. Миру – вул. Лесі Українки