Фотостудія Dzerkalo

Фотостудія Dzerkalo


Фотостудія «Dzerkalo»

 

4 тематичні зали:​

 • темний «Промзона»
 • світлий
 • дитячий (зокрема, з травою і піском), newborn
 • сюжетний (локації: Зимовий новорічний ліс, Сільський гламур, Літературна зона та інші). За кількістю різнопланових локацій цей зал еквівалентний двом у інших студіях, що дозволяє за одну зйомку в одному залі створити багато різних образів, ідей та сюжетів ваших фото.
 • циклорама, різнопланові фони

Переваги:

 1. АКВА зона (зйомки у воді), окремий душ для моделей після «брудних» зйомок (шоколад, фарба, глина ітд).
 2. Зйомки «модель в повітрі» з використанням професійного альпспорядження для двох осіб
 3. Генератори снігу, диму, вітру, бульбашок – для супер креативних фото!
 4. Професійне обладнання, декорації і реквізит для ваших найкращих фото! Майже всі декорації і весь реквізит є мобільним, тому його зручно переміщати в будь-яку точку чи зал студії, куди буде потребувати ваша фантазія та творчий задум!
 5. Оренда одягу.
 6. Гримерна кімната, де є можливість попрасувати і переодягнутися.
 7. Безкоштовний асистент для фотографа (наш адміністратор – це ще одна пара рук для фотографа, адже так важливо під час зйомки економити час для зміни світлового обладнання, переміщення декорацій)
 8. Оренда мобільних декорацій і реквізиту, а також світлового обладнання, генераторів вітру, диму, снігу, бульбашок на виїзні зйомки.
 9. Погодинна оренда усіх залів студії без додаткових умов.
 10. Безкоштовно пригощаємо усіх гостей кавою, чаєм, цукерками.
 11. Зручне розміщення студії, добиратися сюди комфортно з усіх точок міста, відразу біля студія – парковка.
 12. Головними на кожній зйомці є людина в кадрі і сюжет, ідея фото. Наші декорації і ВЕСЬ реквізит БЕЗКОШТОВНО до ваших послуг, цікаві і різнопланові, вони доповнять картинку, розкриють ідею, сюжет.
 13. Усім іменинникам, які у день свого народження прийдуть на зйомку в студію «Дзеркало» даруємо БЕЗКОШТОВНО годину зйомки в будь-якому залі! І привітаємо приємним подаруночком!!!
 14. Дошка оголошень для фотографів – це дошка на стіні при вході у студії, а також професійна група у вайбері, де ви можете розміщувати вашу інформацію, оголошення про будь-що – щодо професійної діяльності – продам, куплю, обміняю, візьму в оренду, шукаю, порадьте… і т.д. Ми дуже хочемо об’єднати фотографів Тернополя і не тільки в нашу профспілку, професійну групу, аби бути один одному корисними і цікавими.
 15. Партнерська програма для фотографів – докладніше про це дізнайтеся в адміністратора.

Слідкуйте за нами у соцмережах, додавайтеся у професійну групу фотографів у вайбері, ми будемо для вас корисними професійною інформацією, новинками, акціями, цікавими подіями у нашій студії.

З радістю і натхненням приймаємо ваші ідеї і пропозиції, побажання чи зауваження, аби студія «Дзеркало» стала вашим улюбленим і комфортним місцем для роботи і творчості! Готові до експериментів і створення найсміливіших і креативних проектів разом з вами!

Фотостудія «Dzerkalo» - комфортний простір для проведення: вебінарів, майстер-класів, тренінгів, виставок, презентацій, зустрічей з клієнтом фотографа, і, навіть, невеличких святкувань. Захід будь-якого формату допоможемо організувати і провести, при потребі разом із фуршетом, репортажною фотозйомкою та іншими вашими ідеями.

Є:

 • Окрема душова для моделей після «брудних» зйомок (шоколад, фарба, глина і тд).
 • Зал для гриму, переодягання, прасування.
 • Кава, чай, водичка, цукерки безкоштовно!
 • Wi-Fi.

Будь-який зал до ваших послуг за попереднім бронюванням за телефоном, який вказаний нижче.


Контакти

+380 (98) 377 00 22
fotostudio.dzerkalo@gmail.com


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Володимира Великого, 7а