Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Безкоштовні майстер-класи з візуального програмування

Безкоштовні майстер-класи з візуального програмування


В рамках Europe Code Week’s, благодійний фонд MagneticOne.org та перша в Україні ІТ-школа для дітей від 5 років KidIT Тернопіль запрошують на безкоштовні майстер-класи з візуального програмування дітей віком від 5 до 11 років.

Реєструйтесь тут: cutt.ly/Fehttps://y1lOA

Наша спільна мета – показати, що світ програмування значно ширший за рамки стандартних уявлень і доступний кожному. Він розкриває креативність та надає можливість співпраці з чудовими людьми поряд, та по всьому світу!)
#ComputerScience to impact students' education, together!

Теми майстер-класів:
- "Перші кроки у програмування. ScratchJR". Малюки познайомляться з візуальним середовищем програмування ScratchJR та запрограмують свою першу гру.
- "Моя перша гра у Scratch". Програмування - це творчість та самовираження! На заняття діти створять першу гру.
- "Цікаві історії з Tynker". Діти познайомляться з новою платформою візуального програмування, та створять власну анімовану історію, використовуючи базові програмні концепції та принципи кодування;
- "Квест із роботом Dash". Діти програмуватимуть справжнього робота, виконуючи завдання квесту, на базі візуального середовища Blockly.
- "Користуйся Інтернетом безпечно". Діти дізнаються про можливості Інтернету та про ризики, з якими стикаються кожного дня.
- "Навчайся з Minecraft". В цій грі приховані величезні можливості розвитку навичок і вмінь. На майстер-класі діти познайомляться з винаходами людства та реалізують проект у Minecraft.

Реєстрація за формою cutt.ly/Fehttps://y1lOA

Місце проведення:
Простір інноваційної школи ThinkGlobal, вул. Тролейбусна 9б та вул. Вільхова, 17


Вік

5–11


Вартість

Безкоштовно


Телефон

Є запитання? Телефонуйте: ☎️ +38 067 362 66 65 Оля


Посилання


Адреса

Тернопіль
Вул. Тролейбусна, 9Б, вул. Вільхова, 17