Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Заняття з візуального програмування для дітей

Заняття  з візуального програмування для дітей


KID'IT - міжнародний освітній проект, основна ідея якого дати можливість українським дітям 5-9 років отрімати перші навички технологічної грамотності та базові навички необхідні для успіху у майбутнього (креативність, критичність мислення, командна робота та вміння комунікуваті, активне користування технологіями для створення та самовиреження. Те, чому вчать у Кремнієвій долині, і вже тут, в Україні :)

Зараз у Тернополі завершують навчання перші три групи. З вересня починаємо новий набір у групи!  

Радо запрошуємо Вас на безкоштовні пробні заняття в неділю, 4 вересня, щоб відчути, що це за проект і зрозуміти, що ж ми маємо на увазі під розумним користуванням технологіями.

Місце проведення: коворкінг IT-House (проспект Степана Бандери, 42/2), який виступає партнером проекту у Тернополі та приймає групи першого набору Kid'IT у своїх стінах.

Початок заняття для дітей 5-6 років група №1 - 11:00
Початок заняття для дітей 7-8 років група №2 - 12:00
Початок заняття для дітей 5-6 років група №3 - 13:00
Початок заняття для дітей 7-8 років група №4 - 14:00

Для того щоб потрапити на безкоштовне тестове заняття будь ласка заповність анкету: http://kidit.com.ua/course-order/ та з вами зв’яжуться для підтвердження Вашої участі. 

Рекомендуємо взяти свій планшет для занять, підходить як iPad так і Android, із завантаженою туди попередньо програмою ScratchJR, в якій дитина зможе працювати як на курсі, так і вдома. Якщо ні - не проблема, видаємо робочий планшет для заняття.


Вік

4–9


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 362 66 65


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Тролейбусна 9б, м. Тернопіль