Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Заняття з візуального програмування для дітей

Заняття  з візуального програмування для дітей


KID’IT ­ - міжнародний освітній проект, основна ідея якого навчити українських дітей навичкам програмування  та  навичкам,  необхідним  для  успіху  у  майбутньому  (креативність,  критичне мислення, командна робота та вміння комунікувати).

В липні Kid'IT відкриває перші групи і у Тернополі (навчання пройшли вже 42 групи у Києві, Рівному, Івано-Франківську, Львові) - отже радо запрошуємо Вас на безкоштовні тестові заняття в неділю, 24 липня, щоб відчути, що це за проект і зрозуміти, що ж ми маємо на увазі під розумним користуванням технологіями.

Місце проведення: коворкінг IT-House (проспект Степана Бандери, 42/2), який виступає партнером проекту у Тернополі та приймає групи першого набору Kid'IT у своїх стінах.

Початок безкоштовного тестового заняття для дітей 5-6 років група №1 - 11:00
Початок безкоштовного тестового заняття для дітей 5-6 років група №2 - 12:00
Початок безкоштовного тестового заняття для дітей 7-8 років група №3 - 13:30
Початок безкоштовного тестового заняття для дітей 7-8 років група №4 - 14:30

Для того щоб потрапити на безкоштовне тестове заняття будь ласка заповність анкету: http://kidit.com.ua/course-order/ та з вами зв’яжуться для підтвердження Вашої участі. 

Рекомендуємо взяти свій планшет для занять, підходить як iPad так і Android, із завантаженою туди попередньо програмою ScratchJR, в якій дитина зможе працювати як на курсі, так і вдома. Якщо ні - не проблема, видаємо робочий планшет для заняття.


Вік

5–9


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 362 66 65


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Тролейбусна 9б, м. Тернопіль