Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитяча субота для дітей 7-11 років. Читання книжки Івана Малковича «Анна Ярославна: Київська князівна — королева Франції»

Дитяча субота для дітей 7-11 років. Читання книжки Івана Малковича «Анна Ярославна: Київська князівна — королева Франції»


Запрошуємо дітей 7-11 років на читання книжки Івана Малковича «Анна Ярославна: Київська князівна — королева Франції» та створення колажів сучасної королеви Анни

 

Захід відбудеться 27 квітня у Книгарні Є (м.Тернопіль, вул. Валова, 5-9). Початок — 16:00.

Реєстрація за адресою: domskamarija@gmail.com

Вхід вільний.

Книга  «Анна Ярославна: Київська князівна — королева Франції» отримала перемогу у номінації «Дитяча книга року ВВС» у 2023 році.

Анна Ярославна – одна з найвідоміших у світі київських князівен. Книга «Анна Ярославна: Київська князівна — королева Франції» в легкій і доступній формі розповідає дітлахам про життя цієї видатної жінки. Це справжня українська принцеса часів Київської Русі, дочка Ярослава Мудрого, яка відрізнялась красою та мудрістю. Автор цієї книжки Іван Малкович подбав про те, щоб вмістити у виданні про видатну українку саме ті історії й деталі, які цікавлять малечу. І оскільки про справжню Анну ми маємо не так багато реальної історичної інформації, автор зосередився навколо тих аспектів її життя та дитинства, які могли бути в цієї давньокиївської принцеси. А великі кольорові ілюстрації книжки приковують до неї погляди дітей. Картинки до цієї історії створили видатні ілюстраторки Катерина Косьяненко та Катерина Штанко.

Подія в facebook.


Вік

7–11


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (35) 225 44 59


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Валова, 5-9