Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Презентація дитячої книжки Олени Ходюк «Казки з Дрімайликової торби»

Презентація дитячої книжки Олени Ходюк «Казки з Дрімайликової торби»


Презентація дитячої книжки Олени Ходюк «Казки з Дрімайликової торби»

 

Книгарня «Є» Тернопіль і видавництво НК Богдан запрошує дітей 6-10 років та їхніх батьків 2 березня о 15:00 на презентацію дитячої книжки Олени Ходюк «Казки з Дрімайликової торби». Разом з авторкою поговоримо про те, хто такий Дрімайлик і які казки ховаються в його торбі, дізнаємося таємниці казкотворення і спробуємо себе у ролі казкарів.

  • Дата: 2 березня, 15:00
  • Адреса книгарні: м. Тернопіль, вул. Валова, 5-9
  • Вхід вільний

Про книжку «Казки з Дрімайликової торби» 4+

Мама Олена щовечора присипляє дівчинку Вікторію — а мала, як завше діти, комизиться й не квапиться засинати. І тут мамі на допомогу прилітає Дрімайлик. У нього є чарівна торба, з якої він дістає «засинальні» казки. Цю книжку склали казки, які Дрімайлик дістав зі своєї торби для Вікторії, але вони так само можуть стати в нагоді й іншим діткам — щоб їм гарно засиналося, і батькам — щоб вони без надмірних клопотів присипляли дітей і присиплялися самі. А ще ця книжка має чарівну здатність «викликати» Дрімайлика до вас — і разом із ним та вашим малям вигадати власні казки — які, можливо, Дрімайлик захоче взяти у свою торбу…

Для дітей віком 4+

Ілюстрації та обкладинка Валерії Пертії

Олена Ходюк – письменниця. Народилася 1972 року на Шумщині, що на Тернопільщині. Випускниця філологічного факультету РДГУ, громадська діячка, учасниця Революції Гідності, засновниця волонтерського центру «Пластова домівка».

Авторка роману «Гремислава», драми «Любов над усе», повісті «Сонце в маминих руках», збірки «Казки незламності», п'яти наукових праць про творчість Галини Комарівни, посібників із виховної роботи «Скарбничка для небайдужих» та «Україна – це ми», казок, віршів, малої прози.

Активно працює з творчо обдарованими дітьми, молоддю. Нагороджена почесним званням «Людина року Шумщини» - 2004 (в номінації «Молодіжна політика») та почесним званням «Людина року м. Шумськ» - 2007 року (в номінації «Кращий культурно-мистецький діяч»), Працює у Шумському ліцеї учителем зарубіжної літератури. Учитель гуманної педагогіки, нагороджена знаком «Серце і лебідь». Лауреат обласного туру конкурсу «Класний керівник – 2012 року», лауреат обласного туру конкурсу «Учитель року – 2014 року». Членкиня Національної спілки письменників України.


Вік

4+


Телефон

+380 (35) 225 44 59


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Валова, 5-9