Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Скайп-зустріч з Оксаною Лущевською на тему «Місто, місце і ми»

Скайп-зустріч з Оксаною Лущевською на тему «Місто, місце і ми»


Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують школярів віком від 10 років та їхніх батьків на скайп-розмову з письменницею Оксаною Лущевською. Авторка понад двадцяти книжок для дітей та підлітків презентуватиме повість «З води у воду». Тема розмови – «Місто, місце і ми». Захід відбудеться 3 лютого. Початок – о 16.00.

Письменниця вже тривалий час проживає в США та пише в першу чергу для української аудиторії. Водночас вона не втрачає можливості поспілкуватися із читачами онлайн. За допомогою скайпу Оксана проводить зустрічі та розмови, завжди готова до відгуків та обговорень, для чого наприкінці кожної своєї книжки вказує електронну пошту.

Події повісті «З води у воду» відбуваються у рідному місті письменниці – Тальному Черкаської області. Десятирічна Данка понад усе любить воду і мріє переплисти річку, щоб від неї відчепився малий Богдан, а ще щоб у тата була нова робота. Про великий світ маленького міста Оксана Лущевська розповідає, щоб зробити видимим ще одне місце на мапі України.

«Якщо б ми знали у першу чергу себе, добре впізнавали себе різних у дзеркалі, ми би краще знали і Україну, – пояснює вибір теми Оксана Лущевська. – Стосовно війни ми часто кажемо: “О, ми не знали, що відбувається на Донбасі”, інші кажуть “а вони не знали нас”. Відбувається каша в головах, щось сіре і незрозуміле. Тож для мене нанесення українських міст, містечок, сіл і селищ на українську літературну мапу – це важливий виклик. Важко зрозуміти місце, ще й стати його персонажем. А я вірю, що книжки можуть допомагати нам розуміти одне одного краще».

 

Оксана Лущевська – дитяча письменниця, поетеса, перекладачка, літературознавиця. Авторка книжок для дітей різного віку, серед яких «Інший дім», «Задзеркалля», «Про кита». У 2017 році у Луцьку відбулася вистава «Задзеркалля» для підлітків за мотивами однойменної повісті авторки.

 

 

Адреса Книгарні «Є»:

м. Тернопіль

вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 254-4-59.

Вхід вільний.


Вік

10–14


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (35) 225 44 59


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Валова, 5-9