Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Творча зустріч та презентація нових книг Ніни Фіалко

Творча зустріч та презентація нових книг Ніни Фіалко


Презентація книг Ніни Фіалко «Нерівний шлюб», «Літні забави» та «Шукачі земного раю»

 

Книгарня «Є» та видавництвом «Навчальна книга «Богдан» запрошують на презентацію книг Ніни Фіалко «Нерівний шлюб», «Літні забави» та «Шукачі земного раю», яка відбудеться 25 лютого за участі авторки. Початок – о 18.30.

Ніна Фіалко – прозаїк, драматург, на рахунку якої півтора десятка літературних творів різної жанрової природи.

«Нерівний шлюб»: У збірці ви знайдете оповідання, новели та повісті, написані упродовж кількох останніх років. Деякі з них були вже надруковані в обласних літературних журналах. Ці людські історії правдиві та захопливі, вони взяті з нашого життя, тому нікого не залишать байдужим. Книжка розрахована на широке коло читачів.

«Літні забави»: ці повісті — перша книга відомої романістки, присвячена дітям. Авторка часто спілкується з онуками, знає запити, вподобання, звички дітей, вміє проникливо, дотепно й правдиво зобразити їхній світ. Для широкого кола читачів.

«Шукачі земного раю»: соціально-психологічний роман — іще один ракурс осмислення сьогодення. Авторка захоплююче і точно відтворює життєвий шлях типового представника покоління, яке формувалось у тисяча дев’ятсот вісімдесятих, намагалось і вижити, й нажити статки в дев’яностих... Непросте і трагічне становлення українця, який волею обставин опинився тоді в Москві. Нелегкий вибір постав перед ним нині...


Вік

7+


Телефон

+380 (352) 25 44 59


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Валова, 5-9