Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Знижки до -60% в інтернет-магазині Книгарня Є + безкоштовна доставкаТОП-10 повчальних та добрих книжок для дітей різного віку від інтернет-магазину Книгарня Є

Зі знижками до 60% на весь асортимент інтернет-магазину з доставкою додому кур'єром Укрпошти - швидко, безпечно та БЕЗКОШТОВНО, без обмежень по сумі замовлень!

1. Книги про психологію грошей та правильні моделі фінансової поведінки важливі для всебічного розвитку.  «Бізнесмаги. Батл на мільйон» саме про це. Те, чому не навчать у школі, але стане життєво необхідним у самостійному житті - вміння ефективно витрачати фінанси, заощаджувати, робити вкладення та заснувати свою власну успішну справу. Книга в пригодницькій формі подає цікаві факти із бізнес світу для юних стртаперів. Вік: 12+

2. Коля не розуміє, чому його літній друг, дядь Мирон, не хоче завести пса. Невже він їх не любить? А може, він застарий для таких клопотів? Одного дня хлопчик знаходить покинутого собаку й приводить його до самотнього сусіда. На що готовий його літній друг, аби врятувати чотирилапого? - книга "Бігль-старший". Вік: 7+

3. Всі ми знаємо, що іноземні мови малята засвоюють тим краще, чим раніше починають навчання. Ця книжка-картонка поєднує в собі дві цілі. Розважальну та розглядальну - яка тварина сховалася у віконці? Адже так весело разом з батьками читати кумедні віршики, відкривати стулки та знайомитись із лісовими тваринами! А також з цією книжкою можна вивчати англійські слова, адже книжка двомовна. Починайте вчити англійську легко та невимушено разом із книжкою “Лісові тварини. Знайди.Назви. Покажи”. Вік: 2+

4.  На сторінках книжки  "Точкографія. У світі тварин" на ваших очах оживатимуть тварини з усього світу: екзотичні, кумедні, небезпечні, яскраві... З’єднавши всі точки на сторінці, ви побачите готовий малюнок, який, утім, потребуватиме вдосконалення! Поекспериментуйте з різноманітними прийомами фарбування, штриховки, створення візерунків і заповніть барвами простір усередині обрисів. Можна поєднувати різні техніки на власний розсуд і смак — так навіть цікавіше, адже ваші витвори мистецтва будуть унікальними.

5. "Чий голосок" - у цю серію входять маленькі книжки для малюків, які можна використовувати як навчальний матеріал і цікаву гру. Книга познайомить малюка зі звуками, які видають різні тварини.

6. Щодня дитина стикається з безліччю небезпек. Обов'язок батьків  навчити свого малюка правильно поводитися в тих чи інших ситуаціях, а не допікати надмірною турботою. Книжка "Світлофор обачності" популярної чеської авторки Павли Ганачкової пропонує маленькому читачеві діалог-гру для ефективного засвоєння правил безпеки на дорозі, у квартирі, під час занять спортом чи відпочинку, тощо.

7.  Хто б подумав, що з них виростуть великі люди, коли вони були малими дітьми? Перед вами галерея портретів видатних особистостей, які залишили помітний слід в історії, літературі, мистецтві та науці, дарма що все починалося безладно. Згодом історія увінчала їх славою й охрестила геніями. Ці величні постаті фігурують у шкільній програмі як монументальні персонажі. У словниках і музеях бачимо суворочолих класиків із повними кишенями чеснот. Однак кишені бувають дірявими. Спробуй відкрити для себе ці гучні імена по-новому і дізнатися більше про їхні зухвалі юні роки… у книзі "Енциклопедія неуків"

8. "Що робити, коли" - ця книжка допоможе дитині не розгубитися, знайти правильний вихід з різноманітних складних ситуацій, які можуть трапитися в житті кожної людини. Психологічні поради, схеми дій, багатий ілюстративний матеріал сприятимуть легкому засвоєнню поданого матеріалу.

9. "Коти-вояки. Сутінки" - на новій території стежки чотирьох Кланів розійшлися в різні боки. Тепер кожен з них знову сам по собі, як і було з давніх-давен заповідано вояцьким правильником. Проте небезпеки, що чатують у цих незвіданих місцях, можна подолати лише разом. Громові коти завжди готові простягнути лапу допомоги своїм сусідам, та найбільша біда приходить саме до їхнього табору — нещадний ворог, що палає помстою. У ці темні часи вони мусять виявити всю свою силу та мужність, а дехто — зробити нелегкий вибір, від якого залежить доля всього Клану.

10. Таємничий світ Minecraft чекає на дослідників. Але небезпека чатує на кожному кроці і навіть найсміливішим цей шлях може видатись важким. Не лякайся, офіційний "MINECRAFT. Довідник Дослідника" стане в нагоді і допоможе дізнатися де знайти корисні ресурси, як створити обладунки та захистити себе від ворожих мобів.

Акція діє до 29.03.2020 р.


Вік

2+


Телефон

+380 (80) 033 05 66


Посилання


Адреса

Тернопіль
https://book-ye.com.ua/