Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Майстер-клас з вибійки на тканині

Майстер-клас з вибійки на тканині


МАЙСТЕР-КЛАС З ДЕКОРУВАННЯ ВЕЛИКОДНЬОГО РУШНИЧКА!

 

В СУБОТУ 6 КВІТНЯ З 15:00 ДО 18:00 запрошуємо на УНІКАЛЬНИЙ ВЕЛИКОДНІЙ майстер-клас з вибійки на тканині.

Під час майстер-класу під керівництвом майстра Ви створете великодній візерунок на рушнику в техніці вибійка (всім необхідним забезпечуємо).

Вибійка – це один з найдавніших способів декорування речей. Це своєрідний друк на тканині певних візерунків, які наносять за допомогою спеціально різьбленим узорами дерев’яним штампом.

Тканини, декоровані вручну несуть в собі неповторну енергетику та красу. Чекаємо Вас на майстер-класі - ми разом створимо чудовий великодній рушничок у давній техніці.

Майстер-клас підходить для дорослих і дітей віком від 5 років (є різні рівні складності), це може стати сімейним майстер-класом. Крім рушничка можна створити візерунок на мішечку чи шопері.

Вартість майстер-класу від 70 грн (декорування мішечка), вартість декорування великоднього рушничка 210 грн (у вартість входить рушничок та все необхідне для декору), в результаті Ви отримаєте унікальний виріб, яким можна користуватися.

Кількість заготовок рушничків обмежена. Можливе проведення індивідуальних майстер-класів у зручний для вас час за попередньою домовленістю.

Довідки за номером +380 (50) 516 00 74


Вік

5+


Вартість

Вартість майстер-класу від: 70 грн
Вартість декорування великоднього рушничка: 210 грн


Телефон

+380 (50) 516 00 74


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Грушевського, 2