Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

"Мамина радість, таткова гордість" - розвиваюче заняття для наймолодших діток

"Мамина радість, таткова гордість" - розвиваюче заняття для наймолодших діток


Сучасні батьки все частіше і частіше задаються питанням, чи потрібно якомога раніше починати розвивати своїх дітей, не зашкодить їм це. Бабусі в один голос заявляють, що не варто позбавляти дітей дитинства. 
Що ж думають з цього приводу фахівці? Фахівці з раннього розвитку стверджують, що починати займатися з дітьми потрібно якомога раніше. Чому це потрібно робити? У віці до року діти пізнають навколишній світ за допомогою всіх органів чуття, причому відбувається це дуже швидко. Вже у віці півроку малюк багато вміє: він знає своє ім'я, впізнає рідних, намагається сидіти і повзати, з цікавістю вивчає іграшки, видає різні звуки.Ранній розвиток дитини 
Починаючи з півроку можна займатися з дитиною за різними методиками. У цьому віці малюк жадібно вбирає будь-яку інформацію. Всі заняття з дитиною повинні проходити в ігровій формі. Якщо займатися правильно, в ненав'язливій формі, а головне робити це регулярно, то розвиток дитини прискорюється у декілька разів.

І ми в студії "ІдеЯ" вважаємо, що веселою та пізнавальною грою, дитинство не зіпсувати. Тому у нас відкриває свої двері група "Мамина радість, таткова гордість" для зовсім маленьких діточок 2-3 рочки. 
Заняття пройде 10 грудня об 11-00 год. Вартість 40 грн. 
Записуйтесь за тел.:068-588-89-06, 068-750-81-28.


Вік

2–3


Вартість

Квиток: 40 грн


Телефон

+380 (68) 588 89 06
+380 (68) 750 81 28


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Вишнівецького 12б, 2 пов.

Як дістатися?

Маршрутним таксі №18,19,22 до зупинки маг. Едельвейс