ЛАЗЕРТАГ АРЕНА «ЛАЙТ ФАЙТ» - найкраще місце для Вашого відпочинку у Тернополі!
У нас можна повноцінно відсвяткувати день народження, провести шкільний турнір, тімбілдинг, сімейний поєдинок та отримати неймовірні емоції!
Адже ми проводимо свята нового формату, для яких використовуємо високотехнологічне обладнання, квести з найновішими інженерними розробками та дизайнерські локації із крутими спецефектами!
Наші ігри - не просто цікаві та унікальні! Уся атмосфера передбачає повне занурення учасника в сюжет і при цьому зовсім не важливо якого Ви віку. Бо кожна розвага має свої рівні складності, тому їх буде однаково цікаво зіграти дітям від 6 років та дорослим.
Проводимо:
- гру в Лазертаг з нано девайсами та пресетами: Сіріусами, Контрольними точками Смарт, Бомбами за більш ніж 20-ма авторськими сценаріями
- Космічний квест "Амонг ас" та "Хованки в Темряві"
- Екшн-квест "Лазерний лабіринт", після проходження якого, іменинник отримає привітання та знайде подарунок у кейсі
- Playstation та настільні ігри
- ігри з унікальними супергероями, які зненацька завітають на свято
Для святкування дня народження у нас діють комплексні пропозиції з різним наповненням та тривалістю ігор, які ми можемо підібрати для Вас на будь-який бюджет.
А також у нас є:
- затишні зони відпочинку з відеоспостереженням за іграми в реальному часі
- персональний менеджер з організації свята для Вашої компанії
- можливість замовити улюблену доставку або скористатись послугами від наших партнерів
- опція безкоштовних фото та відео матеріалів в кінці святкування
- можливість закриття закладу лише для Вашого свята
- місцезнаходження на мінус 2 поверсі, тому у випадку повітряної тривоги Ваше свято не перерветься і ми функціонуємо як укриття
Час роботи
Пн–Нд 10:00–21:00.
Квитки
ГРА В ЛАЗЕРТАГ: 150 грн (ціна вказана за 1 учасника та 30 хв. гри. Рекомендована кількість осіб для участі: від 3 чол.)
КВЕСТ АМОНГ АС: 3500 грн (ціна вказана за 1.5 години квесту до 10 осіб.)
Контакти
+380 (98) 808 80 95
lasertag.te@gmail.com
Посилання
Адреса
Тернопільвул. Й. Сліпого, 7 (ТВЦ «АТРІУМ»)