Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Благодійний квест "Рідкісні гостинці"

Благодійний квест "Рідкісні гостинці"


Ідея квесту полягає у пошуку учасниками локацій, які за сюжетом відповідають розташуванню постачальників рідкісних продуктів харчування для дітей

 

Проведення даної активності передбачає виконання учасниками завдань із пошуку QR-кодів на території ТЦ, розв’язування інтелектуальних задач та отримання довідкової інформації стосовно орфанних захворювань.

Квест проходиться переважно у віртуальному просторі – з використанням смартфона, а час для проходження учасники квесту матимуть можливість обирати зручний для себе та незалежно від інших команд.

“Рідкісна їжа рідкісним дітям” – це проєкт про те, як важливо забезпечити потреби дітей в харчуванні, які мають унікальні захворювання. Лише за умови отримання повноцінного харчування вони матимуть силу для подальшого розвитку.

Зазначимо, що 29 лютого відзначають – Міжнародний день орфанних захворювань, до цієї дати і приурочений цей квест.

Захід проводиться в рамках спільного проєкту Міжнародного благодійного фонду "ЖИВИ" та ГО "РУХ - ЖИТТЯ БЕЗ МЕЖ" – "Рідкісна їжа - рідкісним дітям". Усі зібрані кошти підуть на забезпечення харчування дітей з орфанними захворюваннями.

Розробник квесту - Сергій Смоляк.
Місце проведення - ТРЦ Подоляни.

Зареєструватись можна за посиланням.


Вік

Батькам


Телефон

+380 (96) 862 45 26


Посилання


Адреса

Тернопіль