Linguist Ukraine. Лінгвіст, навчальна література

Linguist Ukraine. Лінгвіст, навчальна література


Про компанію Лінгвіст

 

Компанія Лінгвіст виступає офіційним дистриб’ютором літератури для вивчення іноземних мов від провідних міжнародних видавництв, а також організатором різноманітних заходів, спрямованих на забезпечення інформаційно-методичної підтримки вчителів і викладачів англійської та інших іноземних мов.

Заснована в 2007 році компанія Лінгвіст вже понад десять років реалізує власну місію – створювати можливості зрозуміти світ.

На сьогодні компанія Лінгвіст є ексклюзивним представником таких відомих видавництв як Cambridge University Press, National Geographic Learning, MM Publications, Collins ELT (англійська мова), Cornelsen (німецька мова), CLE International, Didier (французька мова), Edelsa (іспанська мова)), Prolog, Glossa (польська мова), Edilingua (італійська мова) та інших.

В асортименті літератури для вивчення іноземних мов – навчальні курси, граматики, словники, матеріали для підготовки до іспитів, методична література, книги з країнознавства, ділового мовлення, адаптована література, інтерактивні матеріали.

Інформаційно-методична підтримка навчальних закладів та вчителів іноземних мов по всій Україні здійснюється через поєднання офлайн і онлайн заходів – регулярне проведення тематичних семінарів, конференцій, презентацій, вебінарів із залученням іноземних спікерів від видавництв на актуальні теми у сфері викладання іноземних мов.

Методистами-консультантами компанії Лінгвіст формуються та надаються календарно-тематичні планування, рекомендації та схеми використання навчальних курсів у школах, вищих навчальних закладах тощо. Крім того, впроваджено низку спеціалізованих унікальних програм підтримки навчальних закладів та курсів, які використовують літературу видавництв, що представляються компанією в Україні.

Компанія Лінгвіст тісно співпрацює з Міністерством освіти і науки України, асоціаціями вчителів англійської мови IATEFL і TESOL, асоціаціями вчителів німецької мови (германістів) та іспанської мови (іспаністів), Британською Радою, Гете-Інститутом, Французьким культурним центром, посольствами Великобританії, Німеччини, Франції, Іспанії.


Час роботи

Пн–Пт 09:00–18:00.


Контакти

+ 380 (44) 599 32 28
info@linguist.ua


Посилання


Адреса

Львiв