Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Курс "Людина. Світ. Наука."

Курс "Людина. Світ. Наука."


Маємо курс для фанатів науки. Тут можна паралельно вивчати фізику, хімію, астрономію, інженерію, біологію, географію, історію та навіть риторику.


Ти одночасно розбиратимешся в чорних дірах, електромобілях, причинах глобального потепління і секретах класних виступів інфлюенсерів. Уявляєш, як це круто?

Навчання відбувається офлайн і онлайн. Щотижня матимеш 2 заняття, де 1 заняття = 2 уроки по 45 хвилин, а 1 урок = 1 дисципліна. Скажімо, одного дня це будуть хімія та біологія, а іншого — дивовижна астрономія і зовсім не нудна (без конспектів на 30 сторінок!) фізика. Викладають у «Футурум» справжнісінькі науковці в білих халатах і рукавичках, які багацько знають і обожнюють цим ділитися!

Протягом місяця ти відвідаєш 16 таких інтерактивних уроків — усі вони суперпрактичні, веселі та цікаві.
З «Футурум» ти впевнишся, що наука — це не про довгі параграфи в підручниках, а про експерименти (іноді навіть вибухові) та феєричні обговорення (на тебе чекає науковий спікінг-клаб)!

Гайда реєструватися на сайті: https://futurum.man.gov.ua/human-science/?fbclid=IwAR1Xp72MjJClobtDorfWMiXsxOMxqFL0ahIEZ2f0Vyj8CwIs1d8mfT5aEq4


Вік

6–12


Вартість

Вартість онлайн: Безкоштовно


Телефон

044 481 3221


Посилання


Адреса

Запоріжжя
онлайн