Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

14 березня, школи Львівщини повертаються з канікул і відновлюють навчання

14 березня, школи Львівщини повертаються з канікул і відновлюють навчання


​14 березня у ЗЗСО Львівщини відновлюється освітній процес

 

Важлива інформація стосовно навчального процесу у Львові.

У той час, коли чоловіки – на передовій, діти мають мати майбутнє і повинні вчитися.

ШКОЛИ

Ми ухвалили рішення з понеділка, 14 березня, відновити навчання для школярів 1-11 класів в онлайн-форматі.

  • Для дітей, які приїхали з інших регіонів і сьогодні живуть у приміщеннях наших шкіл, навчання буде організовано в приміщенні тієї ж школи, також онлайн.
  • Якщо мова йде про дітей, які разом із рідними живуть у домівках львів’ян, приватних прихистках чи хостелах, то батьки повинні зареєструватись у найближчій школі, і їхні діти також будуть мати можливість приєднатись до навчання. Якщо немає відповідної техніки для участі в заняттях, школи старатимуться надати таку можливість.

І окрема величезна подяка нашим батьківським комітетам і усій освітянській спільноті, які допомагають одягом, їжею, нічлігом та іншим посильними справами тимчасово переміщеним сім’ям. Ви – великий приклад єднання та милосердя у цей нелегкий час.

САДОЧКИ

Будівлі та приміщення деяких садочків наразі також використовуються для того, щоб приймати тимчасово переміщених осіб. Однак ми спробуємо наступного тижня перепланувати роботу таким чином, щоб хоча б частково відновлювати роботу і створювати резервні садочки, тому що місто має працювати.

ВИЩА ШКОЛА

«Львівська Політехніка» наступного тижня ще не буде відновлювати навчання, Національний університет імені Івана Франка вже з понеділка починає навчання онлайн. Тому якщо ви студент чи студентка львівських вищих навчальних закладів, прошу вас зв’язатися з вашим університетом і отримати детальну інформацію.

Разом переможемо!

 
Вік

7+


Адреса

Львiв