Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Фестиваль вуличних культурУ Львові, в Urban Camp Lviv, проведуть перший Фестиваль вуличних культур

 

Фестиваль відбудеться у першу суботу літа — 3 червня. Подія присвячена відкриттю нового центру соціалізації внутрішньо переміщених українців у Львові, який також займатиметься розвитком та популяризацією вуличних культур.

Організатори заходу — засновники кемпу, платформа з просування вуличних культур ГО Street Culture та мережа молодіжних просторів ТВОРИ!.

Мета фестивалю — об’єднати мешканців кемпу, внутрішньо переміщених осіб, львів’ян і гостей міста навколо комʼюніті Urban Camp. Надалі подібні івенти мають сприяти популяризації вуличних культур у місті, а також прискорювати соціалізацію тих, хто був змушений покинути дім через війну.

У програмі фестивалю:

  • майстер-класи з диджеїнгу, брейкінгу, графіті, хіп-хопу;
  • турніри з панна-футболу та стритболу;
  • батли з вуличних культур;
  • благодійна хіп-хоп-вечірка на честь відкриття Urban Camp й до 50-річчя хіп-хоп-культури у світі;
  • нетворкінг.

Усі гості матимуть змогу особисто поспілкуватися з професійними атлетами й дізнатися від них більше про різноманітні стилі вуличних культур. Крім того, під час фестивалю можна буде взяти участь у майстер-класах і батлах, ознайомитися з подальшим планом розвитку центру Urban Camp Lviv, як частини просторів ТВОРИ!, подивитися виставку концепції майбутніх змін кемпу на фасаді будівлі.

Фестиваль вуличних культур проходитиме в Urban Camp Lviv (вул. Ряшівська, 2) 3 червня, з 12:00 до 21:00

Вхід — вільний.

Вартість входу на благодійну хіп-хоп-вечірку – будь-який донат ГО Street Culture (QR-код розміщуватиметься на вході). Усі зібрані кошти буде спрямовано на підтримку внутрішньо переміщених українців.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Адреса

Львiв
вул. Ряшівська, 2