Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Міжнародна ЕСТАФЕТА МИРУШколярів Львівщини запрошують взяти участь у міжнародній ЕСТАФЕТІ МИРУ

Міжнародний Форум «Золотий мольберт» запрошує школярів доєднатись до міжнародної Естафети Миру. Для цього потрібно намалювати тематичний малюнок та завантажити його разом з вашою анкетою за покликанням.

Реєстрація участі в Естафеті Миру безкоштовна, не має часових обмежень. Творчі роботи обираються для експозицій виставок у різних країнах Світу.

Естафета миру, започаткована в Україні ХХ Міжнародним Форумом «Золотий мольберт» на початку весни 2022 року.

Мета проєкту полягає в збереженні та популяризації української культури та мистецтва, популяризації феномену дитячого генія в малюнках, які доносять до світу мрії дітей про мирне майбутнє Людства. Роботи виконуються у різних видах і жанрах, відповідають сприйняттю дітьми сучасного світу й темі МИРУ:

  • 15.04.2022 – Естафета Миру стартувала у приміщенні Першого Західного українського телеканалу, а тепер мандрує Світом і відкривається виставками в різних країнах завдяки нашим партнерам.
  • 21.04.22 р. – експозиція також відкрилась в культурному центрі Komenskeho Centrum (Прештице, Чеська Республіка);
  • 01.05.22 р. – дитячі роботи, надруковані на флаєрах, прикрашають вулиці Братислави – столиці Словаччини;
  • 18.05.22 р. – заплановані віртуальні виставки у Харківському художньому музеї, у музеї дитячої творчості м. Осло в Норвегії тощо.
  • 01.06.22 р. – відкривається виставка у мистецькій галереї міста Нова Загора в Болгарії.

Протягом найближчого часу заплановані спільні виставки – в Ізраїлі, Японії, Німеччині, Фінляндії тощо.

Усі виставки в різних країнах світу відкриваються віртуальною галереєю «Ангели миру», яка на живо існувала як Дитяча галерея «Золотий мольберт на Сході України» у Краєзнавчому музеї м. Станиця Луганська (нині анексованій).

Естафета Миру крокує по всій Планеті заради мирного й щасливого життя. Мир є і буде завжди актуальним, поки існуватиме людство!

До естафети вже приєдналися 15 країн світу.

 

Довідка:

Міжнародний Форум образотворчості «Золотий мольберт» – це культурно-освітня платформа, започаткована БОБФ «Львівською дитячою галереєю» (за підтримки департаментів освіти і культури ЛОДА, ЛОР, КЗ ЛОР ЛОІППО та Першого Західного телеканалу). Вона існує в реальному й віртуальному просторі з серією віртуальних галерей дитячих шедеврів і навчально-освітніх програм.

У рамках Форуму щорічно відбувається у заочному та очному режимах Міжнародний Конкурс дитячої творчості “Золотий мольберт”, який з гордістю називають дитячим “Оскаром”. Переможці Конкурсу, за створення оригінальних композицій, нагороджуються Гран-Прі – золотим мольбертом із благородного металу та з діамантом. Усі фіналісти Конкурсу відзначаються золотими медалями, путівками в Артрезиденції разом із керівниками.

Форум залучає до творчого спілкування талановитих педагогів і дітей, популяризує їх творчі здобутки на виставках у галереях і музеях світу, у засобах масової інформації тощо.


Вік

0+


Адреса

Львiв
Онлайн