Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Свірський замокСвірзький замок, що у селі Свірж Перемишлянського району на Львівщині, відкрили для туристів. Наразі екскурсії відбуваються у тестовому режимі, а офіційне відкриття туристичного сезону заплановане на 15 травня. 

 

Унікальна фортифікаційна пам’ятка ХV-XVI ст. сьогодні перебуває у користуванні Національної спілки архітекторів України. Будівля добре збережена, а внутрішній простір часто використовується для проведення різноманітних заходів та зйомок кінофільмів.

Як розповіла директорка «Архітектурного клубу ЛОО НСАУ» Надія Согор, на екскурсіях можна краще дізнатися про історію, таємниці та легенди замку, а ще зустріти Грифона. Екскурсії є безпечними для відвідувачів, оскільки на території замку є укриття.

ЕКСКУРСІЇ: СКІЛЬКИ І КОЛИ

Екскурсії вихідного дня у замку Свірж проводять для груп до 20 осіб щосуботи та неділі з 10:00 до 17:00. На екскурсію потрібно попередньо записатись за номером телефону (068) 027 55 35.

 

Щодо учнівських екскурсій, то це коштує 50 гривень з людини. Двоє дорослих, що супроводжують дітей, йдуть на екскурсію безкоштовно.

Членам спілки архітекторів, особам з інвалідністю, ветеранам бойових дій і АТО за пред'явлення посвідчення – вхід безкоштовний. 


Вік

0+


Вартість

Дорослий квиток: 100 грн
Для студентів і пенсіонерів: 50 грн
Діти до 12 років в супроводі батьків: Безкоштовно


Телефон

+380 (68) 027 55 35


Адреса

Львiв
Т1411 Перемишлянський район Львівська область