Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Великодній коридор життяУ парку «На Валах» у Львові відкрили інсталяцію «Великодній коридор життя»

 

Конструкція облаштована у вигляді трикутного «коридору», яку змастрували з труб та сітки синьо-жовтих кольорів і прикрасили синіми та жовтими крашанками. Про це повідомили у пресслужбі ЛОВА.

Крашанки розфарбовували упродовж трьох тижнів переселенці з Краматорська, Маріуполя, Рубіжного, Попасної, Сєверодонецька, які зараз проживають у Львові. Загалом розфарбували 5 тисяч крашанок.

«Цей трикутник – це символ даху будинків людей, які втратили свої домівки, вимушено їх покинули і «зеленими коридорами» намагалися добратися до тилу, до безпечної зони. Власне тут, на Галичині,  у Великодній час, ми вирішили зробити таку інсталяцію – Великодній коридор життя, і присвятити її пам’яті людей, які не пройшли «зелений коридор», вшанувати їх в час війни», – пояснила авторка конструкції, викладачка Львівської національної академії мистецтв Христина Береговська.

Додає, що перебуваючи під дахом інсталяції в оточенні крашанок кожен має поселити в собі віру і надію на те, що з силою воскреслого Ісуса Україна отримає довгоочікувану перемогу та мир.

Інсталяція триватиме до Великодня, тож усі охочі можуть її відвідати.


Вік

0+


Адреса

Львiв
Парк «На Валах», Львів, Галицький район