Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Активності для малюків

Активності для малюків


Всеукраїнська онлайн-система освіти та піклування за дітьми раннього дошкільного віку «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві активності для малюків віком від 2 до 6 років

 

На наймолодших учасників чекає тематичний день «Страх і відраза». Діти познайомляться з емоціями, розмалюють зображення гномів на ім’я Страх та Відраза, зроблять «монстрів» із тубусів від туалетного паперу.

  • Для малечі 3-4 років фахівці підготували тематичний день «Огида і страх». Діти зіграють у гру «Привид», змайструють виріб із повітряної кульки та марлі, відшукають на ілюстраціях людину, яка відчуває огиду, виготовлять слайм та складуть пазл.
  • Малюки 4-5 років відвідають тематичний день «Смуток і сором». Вони продовжать подорож у королівство емоцій, розглянуть зображення, намалюють смуток, пограють у дидактичні ігри «Емоційний конструктор», «Кубик емоцій», зроблять аплікацію «Сум і сором».
  • Дошкільнята 5-6 років відвідають тематичний день «Чому я сумую і соромлюсь». Вони дізнаються, як долати смуток, пограють з емоційним конструктором, виконають творчу роботу «Засмучений монстрик», дізнаються про призначення сорому та з’ясують, чим ця емоція може бути корисною, зліплять із пластиліну виріб «Зброя вартових Смутку та Сорому».

Реєстрація учасників за посиланням.

Шукайте детальнішу інформацію в телеграм-каналі «Mr.Leader».


Вік

2–6


Адреса

Тернопіль