Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Чат-бот із математики «ЗНО математика: BOT Challenge»

Чат-бот із математики «ЗНО математика: BOT Challenge»


​Навіть у воєнний час навчання у школах і університетах відновлюється. Цьогоріч ЗНО скасовано, проте школярі мають отримувати знання та розвиватися попри все.

Нагадуємо, що Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця в партнерстві з провідною українською ІТ-компанією SoftServe розробили чат-бот із математики «ЗНО математика: BOT Challenge», який продовжує функціонувати та допомагати готуватися до іспитів учням 9-11 класів

 

ЗНО BOT Challenge – змагання, яке протягом останніх 5 років допомагає школярам готуватися до складання іспиту з математики. Попри скасування ЗНО у 2022 році, чат-бот у месенджері допомагає учням підтримувати рівень знань і вдосконалюватися.

Як взяти участь і який алгоритм дій учасника?

Учень запускає бот, натискає розпочати, після чого заповнює реєстраційну форму. У боті учасник отримує завдання, а якщо вказує правильну відповідь – нараховуються бали. Завдяки правильним відповідям учні піднімаються турнірною таблицею.

Переможці визначаються найбільшою кількістю балів станом на 2 червня 2022 року (17:00), вони отримають гаджети для навчання:

  • 1 місце – ноутбук HP;
  • 2 та 3 місця – Apple iPad.

З додатковою інформацією можна ознайомитись за посиланнями: ЗНО математика.


Вік

15–16


Адреса

Тернопіль