Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Лінія святого Миколая

Лінія святого Миколая


Свято має бути в будь-які часи! Світлана Ройз з Evgenia Matsibora думали, як втілити проєкт "дзвінок свМиколаю" цього року. Більшість наших "Миколаїв", з якими ми разом з Biosphere Corporation влаштовували свято для дітей два роки поспіль, зараз створюють справжні дива заради нас на Фронті. А дітям та дорослим, навіть більше, ніж в минулі роки, потрібен дозвіл на відчуття радості. І традиції не можна переривати - контакт, близькість, надія зараз терапевтичні.

Тому вигадали невеличкий Чат-бот. В тому числі, щоб і діти, які в Україні, і діти, які зараз за кордоном, могли доторкнутись до дива. https://t.me/StNicholasbot

Як побудовано спілкування в чат-боті:

  1. Ми пояснюємо дітям, чому цього року телефонний зв'язок неможливий, записали привітання від нашого героя (герой, що виступає в ролі Миколая - одягнутий і знятий так, щоб у дітей не було прив'язки к конкретному образу), далі ми скеровуємо на текст в листівці, що може допомогти і дорослим знайти слова для розмові з дитиною. І обережно надаємо підтримку емоціям в короткому спілкуванні в чат-боті
  2. Важливо попередити дитину, що це буде дуже короткий контакт і у неї не буде можливості в цьому чат-боті написати про своє бажання - на цьому важливо наголосити, щоб уникнути розчарування.
  3. Спілкування завершується пропозицією активності - будь ласка, запропонуйте дитині зробити щось із того, що там прочитаєте.

В найскладніші часи ми маємо зберігати контакт з життєвістю та радістю. Розуміємо, що чат-бот не досконалий, він не замінить спілкування, як в минулі роки. Але він створений із турботою та любов'ю, і сподіваємося, додасть дітям та дорослим радості.

Спасибі Євгенії - ви б бачили, як ми по ночах ловили мережу, щоб синхронізувати дії і скільки всього Женя зробила!, Саша Марк - він уособлює Миколая, і Andriy Zdesenko за цю можливість.

Перші відгуки від дітей та дорослих (вони теж приєднуються) - прекрасні

Посилання на Чат-бот тут https://t.me/StNicholasbot (можна зайти по кюар коду, що на картинці)


Вік

3–9


Вартість

Безкоштовно


Телефон

0800 300 419


Посилання


Адреса

Тернопіль
ОНЛАЙН