Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

"Різдвяна карта" України з ялинками та ковзанками. Місто ЛУН

"Різдвяна карта" України з ялинками та ковзанками. Місто ЛУН


На інтерактивну мапу ЛУН Місто додали новий шар, на якому позначене розташування новорічних ялинок, ковзанок та інших новорічних локацій в українських містах.

 

На "різдвяній карті" загалом вже позначені близько 40 святкових локацій у Тернополі, Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові та інших містах України. Ці локації першою чергою розраховані на дітей, а їхній перелік постійно поповнюється. При натисканні на локацію відкривається картка з більш детальною інформацією про неї.

"За допомогою карти можна дізнатися, які міста все ж вирішили встановили символічні ялинки, якими вони будуть цього року, де облаштували ковзанки", — кажуть у ЛУН Місто.

 

Зокрема, на "різдвяній карті" Тернополя позначено Хатинку Миколая на Театральному майданчику.
Графік роботи: З 4 грудня по 22 січня 
На дітей очікують майстер-класи, виготовлення свічок, фото з Миколаєм на згадку, ігрова кімната. 
Для запису на майстер-класи та за додатковою інформацією щодо вартості варто звертатися у КП «Туристично-інформаційний центр м. Тернополя» за тел. +38 (098) 052 07 20.

 

Більше зимових розваг для дітей та всієї родини у Тернополі шукайте в нашому новорічному каталозі

 

У столиці, у День святого Миколая, на Софійській площі запалили головну ялинку країни. Її прикрасили жовто-блакитними іграшками та голубами, а на верхівці встановили тризуб. Підсвічуватися 12-метрова ялинка буде від генератора.


Вік

0+


Адреса

Тернопіль