Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Всеукраїнський онлайн-урок фізичної культури на благо миру та розвитку

Всеукраїнський онлайн-урок фізичної культури на благо миру та розвитку


6 квітня 2022 року відбудеться Всеукраїнський онлайн-урок фізичної культури на благо миру та розвитку з нагоди Міжнародного дня спорту, який об’єднає школярів, вчителів, зірок шоу-бізнесу, спорту та лідерів думок. Під час уроку буде встановлено Національний Рекорд України

 

Ця ініціатива – спільний проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Міністерства освіти і науки, ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор», яка відбудеться у межах реалізації програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна».

На дітей чекають:

  • вітання від Олександра Педана;
  • Fun up зарядка від вчительки фізкультури Марії Глоби;
  • вправи від відомих на весь світ спортсменів – Ганни Різатдінової та Олександра Зінченка;
  • веселі фізичні заняття від зірок – Олексія Позитива з гурту МОЗГІ, співачки та акторки Анни Трінчер і актора Артура Логая.

Організатори запрошують вчителів фізичної культури ЗЗСО залучати учнів до проведення уроку, адже синхронний формат дозволить об’єднати дітей з усіх куточків України.

Початок о 13:00.

Трансляції відбудуться на:

Організаторами заходу є Міжнародний дитячий фонд ООН «ЮНІСЕФ», Міністерство освіти і науки, Комітет із фізичного виховання та спорту МОН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор».


Вік

0+


Адреса

Тернопіль
Онлайн