
У Вінницькій міській територіальній громаді відбудеться Етновікенд «Заплетемо рогозу»!!!
- 26 липня 2024 року
- Вінниця / с. Щітки
Цей захід присвячений збереженню та промоції нематеріальної культурної спадщини нашого регіону. Адже саме традиції рогозоплетіння є важливим символом локальної культурної ідентичності.
Чому це важливо?
Війна принесла багато викликів для нашої культурної спадщини. Однак, незважаючи на труднощі, ми продовжуємо зберігати та розвивати наші традиції, обряди та ремесла. Це не лише символ опору агресору, але й рушійна сила економічного та соціального зростання.
26 липня, на мальовничому березі ставу «Тарасишин» в селі Щітки відбудеться Етновікенд «Заплетемо рогозу» — культурно-мистецька подія, присвячена популяризації елементу нематеріальної культурної спадщини «Традиції рогозоплетіння».
У програмі:
- Виставка унікальних виробів із рогози
- Майстер-класи для дорослих і дітей
- Ярмарок народних майстрів Поділля
- Традиційні обрядові дійства та бібліо-пікнік
- Улюблені гурти «Водограй» та драйвові «EtnoGen»!
Це нагода доторкнутись до живої спадщини, відпочити з родиною на природі та відчути, як звучить справжня українська автентика!
Вхід вільний
Беріть друзів, родину та гарний настрій — буде цікаво, смачно й душевно!
Вік
0+