Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

MojaPolska - мовний польський табір для дітей

MojaPolska - мовний польський табір для дітей


Тритижневий мовний табір Po prostu zrób to  (для учнів 5-8 класів)

Учасники табору зможуть відкрити для себе польську мову, навчитися читати польською. Здобути елементарні розмовні навики, пов’язані із щоденними комунікативними ситуаціями (привітання, презентація, опис предметів, покупки, приготування їжі тощо), здобути значний словниковий запас.

Цей курс – чудова нагода зацікавити дітей польською, зробити впевнений крок у вивчення мови, відкрити для себе культуру наших західних сусідів. Заняття проводяться в ігровій формі, з використанням інтернет-ресурсів (у тому числі за допомогою мобільних телефонів чи планшетів), а також настільних ігор. За бажанням учасників табору, у програму можуть бути включені додаткові екскурсії та майстер-класи.

Тривалість табірного дня 3,5 години. Передбачена півгодинна перерва на перекус та відпочинок. У вартість табору входять навчальні матеріали (карти праці), а також чай та печиво (у довільній кількості). Укінці учасники отримують диплом і подарунок (іменна чашка з логотипом табору). Додаткові екскурсії та майстер-класи проводяться за письмовою згодою батьків і в ціну табору не входять. Кількість учасників у групі: 8 осіб.

Вартість табору: 3000 грн з учасника (індивідуальна реєстрація). Для організованих груп  - знижка 10% (участь опікуна безкоштовна). Передбачена сімейна знижка 5% на кожну дитину.


Триденний краєзнавчий табір Polska z bliska  (для учнів 8-11 класів)
 
Учасники табору познайомляться із історією Польщі, поринуть у захопливий світ польських легенд, по-новому відкриють для себе країну, мову якої вивчають. Ігрові методики, комунікативний підхід, використання сучасних ресурсів зроблять заняття цікавими та динамічними.

Мета табору – зацікавити молодь, надихнути на глибше занурення у мову та культуру Польщі, показати, що навчання може і повинно бути цікавим! Програма розрахована на учнів, які добре читають польською, розуміють прочитаний текст, можуть спілкуватися (А1 – А2). За бажанням учасників табору, у програму можуть бути включені додаткові екскурсії та майстер-класи.

Тривалість табірного дня 5 годин. Передбачена годинна перерва на обід та відпочинок, а також додаткові 10-хвилинні перерви (за бажанням учасників). У вартість табору входять навчальні матеріали (карти праці), а також чай та печиво (у довільній кількості).

Проживання та обід у ціну не включені, ці питання вирішують учасники самостійно (5 хв ходи від Центру знаходиться кав’ярня, де можна пообідати або замовити кейтерінг. У другому випадку ми надамо приміщення, щоб зручно пообідати). Укінці учасники отримують диплом і подарунок (іменна чашка з логотипом табору). Додаткові екскурсії та майстер-класи проводяться за письмовою згодою батьків і в ціну табору не входять. Кількість учасників у групі: 8 осіб.

Вартість табору: 1400 грн з учасника (індивідуальна реєстрація). Для організованих груп  - знижка 10% (участь опікуна безкоштовна). Передбачена сімейна знижка 5% на кожну дитину.


П’ятиденний краєзнавчий табір "Polskie święta i tradycje" (для учнів 8-11 класів)

Програма табору день за днем відкриє для учасників красу та своєрідність польського святкового календаря: від осінніх Андріївських вечорниць, через зимові різдвяні посиденьки аж до традиційних великодніх писанок.

Усі краєзнавчі інформації будуть супроводжуватися практичним виконанням традиційних обрядів – за один  тиждень учасники, як у казці «12 місяців», проживуть цілий рік у колі польських звичаїв та традицій.

Мета табору – відкрити для старшокласників іншу, цікаву Польщу, з її величезними культурними надбаннями, показати близькість традиційних української та польської культур і, водночас, культурну своєрідність та особливість наших культур.

Програма розрахована на учнів, які добре читають польською, розуміють прочитаний текст, можуть спілкуватися (А1 – А2). За бажанням учасників табору, у програму можуть бути включені додаткові екскурсії та майстер-класи.

Тривалість табірного дня 5 годин. Передбачена годинна перерва на обід та відпочинок, а також додаткові 10-хвилинні перерви (за бажанням учасників). У вартість табору входять навчальні матеріали (карти праці), чай та печиво (у довільній кількості), а також всі необхідні матеріали.

Проживання та обід у ціну не включені, ці питання вирішують учасники самостійно (5 хв ходи від Центру знаходиться кав’ярня, де можна пообідати або замовити кейтерінг. У другому випадку ми надамо приміщення, щоб зручно пообідати). Укінці учасники отримують диплом і подарунок (іменна чашка з логотипом табору). Додаткові екскурсії та майстер-класи проводяться за письмовою згодою батьків і в ціну табору не входять. Кількість учасників у групі: 8 осіб.

Вартість табору: 2500 грн з учасника (індивідуальна реєстрація). Для організованих груп - знижка 10% (участь опікуна безкоштовна). Передбачена сімейна знижка 5% на кожну дитину.

ІНФОРМАЦІЯ ТА ЗАПИС: 098 699 25 73, 098 32 32 332


Вік

12–17


Вартість

Тритижневий табір: 3000 грн
3-х денний табір : 1400 грн
П’ятиденний табір: 2500 грн


Телефон

098 699 25 73 , 098 32 32 332


Посилання


Адреса

Тернопіль
м.Тернопіль, пр. Степана Бандери, 32 а (третій поверх)