Навчальний центр "Holmes VS Moriarty"

Навчальний центр "Holmes VS Moriarty"


Навчальний центр «Holmеs VS Moriarty» допоможе дітям і підліткам відкрити свої таланти, навчить комунікувати зі світом, критично мислити, аналізувати і знаходити правильне рішення у будь-якій ситуації

 

Цього не вчать у звичайній школі!

Наш освітній центр пропонує дві унікальні авторські навчальні програми:

1. Спеціалізований курс «Розговорити та домовитися»

Основними завданнями програми є: зміна установок сприйняття процесу спілкування; розвиток комунікативних та переговорних навичок; досягнення домовленостей як успіху процесу спілкування; ефективне управління за допомогою комунікацій та розвиток комунікативних компетентностей.

Це авторська програма професійного переговорника, сертифікованого медіатора ЄС Вадима Рахліса. Вадим Рахліс - експерт зі звільнення заручників, посередник у вирішенні спорів, 20 років практики переговорів в Ізраїлі, США, Казахстані та Україні. Учень Марка Гоулстона та Джорджа Колрізера. Вивчав Гарвардський метод ведення переговорів в США і Ізраїлі.

Навчатися за програмою «РОЗГОВОРИТИ ТА ДОМОВИТИСЯ» мають можливість діти віком від 12 років.

 

2. Інтерактивний курс “Ключі до успіху”

Це інноваційна цілісна програма формування знань, умінь та навичок, необхідних сучасній молодій людині. Це комплексна програма, яка допоможе дитині виробити основні сучасні найзатребуваніші компетенції на ринку праці та сформувати свій унікальний код успіху.

 

Навчатися за програмою «Ключі до успіху» мають можливість діти віком від 9 років.

 

Навчальний центр «HolmesVSMoriarty» — це не просто гурток, а унікальна школа для дітей та підлітків, де вони здобудуть якісні знання та практичні навички, що стануть хорошою опорою як в особистісних стосунках, так і в професійній діяльності.


Контакти

+380 (67) 853 66 90
holmesmoriartync@gmail.com


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Миру, 2