Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Освітній табір "Space camp" (виїзний)Табори "Space camp" протягом останніх 6 років стали невід’ємною частиною канікул багатьох дітей зі всієї України! 

Учасники наших таборів розкривають прихований потенціал, здобувають практичні знання, мотивуються до саморозвитку, знаходять друзів зі всієї України, налагоджують комунікативні навички та отримують незабутні враження та емоції.

Мета нашого табору

  • розкрити творчий потенціал дитини
  • навчити дитину самостійності і організованості
  • покращити комунікативні здібності
  • навчити взаємодіяти з однолітками

Інфраструктура

База обладнана всім необхідним для занять в таборі, є сучасною та просторою. Наявний великий хол, де проводяться заняття за участю всіх учасників табору, зали для проведення занять з напрямків, місце прийому їжі. Присутній концертний зал, де проводяться вечірні програми. Також, тут є всі зручності для занять спортом (футбольне поле, майданчик для волейболу та баскетболу). Учасники табору зможуть купатися в басейні практично кожен день.

Розміщення дітей

Проживають учасники табору в двоповерхових зручних будиночках з окремими санвузлами. Кожен учасник табору має своє місце на двох'ярусному ліжку (перший поверх), або на зручному матраці (другий поверх). У будиночку разом з дітьми проживає ментор (людина 18+ років), який стає для них справжнім порадником і другом. За всіма заняттями дітей також спостерігають ментори.

Харчування

Ми пропонуємо збалансоване чотириразове харчування, що складається з трьох основних прийомів їжі (сніданок, обід, вечеря) та другої вечері. Якщо у вашої дитини є особливі побажання щодо їжі, то просимо повідомити нам про це додатково!

Магазину на території табору немає! Якщо дитина хоче взяти з собою що-небудь з продуктів, то нехай це будуть тільки легкі снеки, які не псуються.

Безпека

За безпекою стежить приватна служба охорони, тому ніхто сторонній не може проникнути на територію табору Спейс. Для відвідування табору необхідно мати при собі документи, які засвідчать Вашу особу (паспорт, посвідчення водія).

Програма

У таборі діти отримують тільки актуальні знання і навички, які знадобляться їм у повсякденному житті. Дітям дуже подобається відвідувати заняття, адже вони самі вибирають їх перед табором.

Для дітей 10-13 років доступні напрямки навчання: хендмейд, туризм, кіномистецтво, кулінарія, акторська майстерність, експерементаріум.

Для підлітків 14-17 років пропонуємо напрямки: фотографія, кіномистецтво, бізнес, SMM, психологія стосунків, митець комунікації, акторська майстерність. 

Всі заняття проходять у формі тренінгу, ігри, дискусії або бесіди. Після отримання необхідних знань, діти мають можливість відразу застосувати їх на практиці. Для кожного кемпера є обов'язковим презентація власних робіт в кінці табору. Це може бути участь у виставі, хенд-мейд вироби, фото приготованих страв власноруч, теле- передача або мультфільм - все залежить від напрямку, яке вивчатиме дитина протягом табору.

Ми розуміємо велику важливість вивчення іноземних мов! Тому кожен день в цікавій ігровій формі учасники табору вправляються в англійській мові. Наша основна мета - подолання мовного бар'єру і вільне спілкування на побутові теми.

Розважальна програма

У нашому таборі навчання вміло поєднується з відпочинком. Ми пропонуємо цікаві майстер-класи, квести, тернові на спортивні ігри, щоденні рефлексії і захоплюючу вечірню шоу програму.

  • Квести і тернові гри. Це різноманітні цікаві історії, незвичайні ситуації і загадкові події, в які ви можете зануритися зі своєю командою. Під час гри учасники вирішують логічні завдання, здійснюють пошук на місцевості, будують оптимальні маршрути переміщення, шукають оригінальні рішення і підказки
  • Вечірнє шоу. Кожен учасник табору може проявити себе в різних творчих конкурсах і вечірніх шоу-програмах, які розвивають інтуїцію, креативність, критичне мислення і дають можливість розкрити свій талант. Ми співаємо біля багаття, танцюємо і показуємо цікаві спектаклі
  • Майстер-класи. Пропонуємо дітям проявити свою креативність і уяву на захоплюючих майстер-класах. Ми виготовляємо прикраси своїми руками, прикрашаємо предмети домашнього декору, пакуємо подарунки і робимо інші цікаві речі своїми руками
  • Фізична активність. Ми розвиваємося фізично в різних видах спорту. Кожен може вибрати те, що більше подобається. Граємо футбол, волейбол, баскетбол, софтбол, гандбол, регбі та інше.Вік

10–17


Вартість

Участь: 7900 грн (до 30 червня діє акція раннього бронювання, за деталями запитуйте в наших менеджерів)


Телефон

+380 (67) 32 77 678


Посилання


Адреса

Тернопіль
с. Ступки, Тернопільський район ( 14 км від м. Тернополя)