Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виїзний освітній табір Space Camp для підлітків

Виїзний освітній табір Space Camp  для підлітків


Виїзні табори в Ступках
 

1. Профорієнтаційний табір (14-17 років)
Дата: 10-17 липня
Місце проведення: с. Ступки ( 12 км від Тернополя);
Вік учасників: підлітки 14-17 років;
Вартість: 5800 грн

2. Табір саморозвитку (14-17 років)
Дата: 30 липня - 6 серпня
Місце проведення: с. Ступки ( 12 км від Тернополя);
Вік учасників: підлітки 14-17 років;
Вартість: 5800 грн

3-4. Профорієнтаційний табір (10-13 років)
Дата: 30 червня-3 липня та  20-27 липня
Місце проведення: с. Ступки ( 12 км від Тернополя);
Вік учасників: підлітки 10-13 років;
Вартість: 5800 грн

 

Мета нашого табору

  • розкрити творчий потенціал дитини
  • навчити дитину самостійності і організованості
  • покращити комунікативні здібності
  • навчити взаємодіяти з однолітками

У таборі діти отримують тільки актуальні знання і навички, які знадобляться їм у повсякденному житті. Дітям дуже подобається відвідувати заняття, адже вони самі вибирають їх перед табором. Всі заняття проходять у формі тренінгу, ігри, дискусії або бесіди.

Після отримання необхідних знань, діти мають можливість відразу застосувати їх на практиці. Для кожного кемпера є обов'язковим презентація власних робіт в кінці табору. Це може бути участь у виставі, хенд-мейд вироби, фото приготованих страв власноруч, теле- передача або мультфільм - все залежить від напрямку, яке вивчатиме дитина протягом табору.

Ми розуміємо велику важливість вивчення іноземних мов! Тому кожен день в цікавій ігровій формі учасники табору вправляються в англійській мові. Наша основна мета - подолання мовного бар'єру і вільне спілкування на побутові теми.

У нашому таборі навчання вміло поєднується з відпочинком. Ми пропонуємо цікаві майстер-класи, квести, тернові на спортивні ігри, щоденні рефлексії і захоплюючу вечірню шоу програму.

Розташування табору

Табір розташований в Тернопільській області, Тернопільському районі, поблизу с. Ступки

Інфраструктура

База обладнана всім необхідним для занять в таборі. Є великий хол, де проводяться заняття за участю всіх учасників табору, зали для проведення занять з напрямків, місце прийому їжі. Присутній концертний зал, де проводяться вечірні програми. Також, тут є всі зручності для занять спортом (футбольне поле, майданчик для волейболу та баскетболу). Учасники табору зможуть купатися в басейні практично кожен день.

Розміщення дітей

Проживають учасники табору в двоповерхових зручних будиночках з окремими санвузлами. Кожен учасник табору має своє місце на двох'ярусному ліжку (перший поверх), або на зручному матраці (другий поверх). У будиночку разом з дітьми проживає ментор (людина 18+ років), який стає для них справжнім порадником і другом. За всіма заняттями дітей також спостерігають ментори.

Програма

Навчальна програма табору

Ми пропонуємо вибрати один напрямок, який Ти будеш вивчати під час табору. Обери те, що дійсно подобається, а наші викладачі допоможуть тобі стати в цій справі справжнім профі.

Англійська мова

Заняття з іноземної мови є обов'язковими для кожного кемпера. Групи формуються відповідно до рівня знань мови дитини. Тому разом, кожен день ми долаємо мовний бар'єр і вчимося говорити англійською в формі ігор, квестів, змагань і пісень

Розважальна програма

Поряд із навчальною програмою табору для кемперів передбачено багато додаткових активітетів і занять, спрямованих на розкриття талантів, прихованих умінь та роботи в команді

  • Квести і тернові гри. Це різноманітні цікаві історії, незвичайні ситуації і загадкові події, в які ви можете зануритися зі своєю командою. Під час гри учасники вирішують логічні завдання, здійснюють пошук на місцевості, будують оптимальні маршрути переміщення, шукають оригінальні рішення і підказки
  • Вечірнє шоу. Кожен учасник табору може проявити себе в різних творчих конкурсах і вечірніх шоу-програмах, які розвивають інтуїцію, креативність, критичне мислення і дають можливість розкрити свій талант. Ми співаємо біля багаття, танцюємо і показуємо цікаві спектаклі
  • Майстер-класи. Пропонуємо дітям проявити свою креативність і уяву на захоплюючих майстер-класах. Ми виготовляємо прикраси своїми руками, прикрашаємо предмети домашнього декору, пакуємо подарунки і робимо інші цікаві речі своїми руками
  • Фізична активність. Ми розвиваємося фізично в різних видах спорту. Кожен може вибрати те, що більше подобається. Граємо футбол, волейбол, баскетбол, софтбол, гандбол, регбі та інше.

Харчування

Ми пропонуємо збалансоване чотириразове харчування, що складається з трьох основних прийомів їжі (сніданок, обід, вечеря) і одного полудня (або другий вечері). Якщо у вашої дитини є особливі побажання щодо їжі, то просимо повідомити нам про це додатково!

Магазину на території табору немає! Якщо дитина хоче взяти з собою що-небудь з продуктів, то нехай це будуть тільки легкі снеки, які не псуються.

Безпека

За безпекою стежить приватна служба охорони, тому ніхто сторонній не може проникнути на територію табору Спейс.

Для відвідування табору необхідно мати при собі документи, які засвідчать Вашу особу (паспорт, посвідчення водія).

 

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Вік

10–17


Вартість

Участь: 5800 грн


Телефон

+38 (067) 350 04 56
+38 (050) 925 88 32 (Viber)


Посилання


Адреса

Тернопіль
с. Ступки ( 12 км від Тернополя)