Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Авторські канікули для підлітків від продюсера NovaModa media

Авторські канікули для підлітків від продюсера NovaModa media


Раптово! Заберу ваших дітей. Ненадовго. Днів на 5 - 10.


Я - генеральний директор дитячої медіа школи NovaModa. У мене великий, 5-ти річний досвід спілкування з підлітками, авторська програма навчання, і я той ще "свій хлопець".
І я хочу присвятити вашим дітям весняні канікули.

З ранку до вечора.

З 22 березня по 2 квітня, з 10.00 до 18.00, буду тьютором, куратором і педагогом в одній особі. Особисто буду вести всі активності, заняття і ділитися тим, що накопичувала і систематизувала не один рік.

З зарядкою, обідом і двома перекусами. Тільки про зарядку - це маленький секрет. Не лякайте дітей, вони ж в цьому віці бунтарі. Але мій ніжний фітнес їм точно сподобається!

Чим плануємо займатися?

  • Комунікації. Сформуємо поняття легкого спілкування і самовираження. Навчимося визначати своє місце в команді і зрозуміємо, які сигнали сприймаємо найкраще.

За допомогою інтерактивних творчих завдань навчимося розпізнавати й уникати маніпуляцій, м'яко відстоювати свою думку і "вчасно зупинятися"

  • Безпека в соціальних мережах. Навчу ваших дітей реагувати на хейтінг і розпізнавати грумінг, кібер буллінг і секстинг. Поясню, як захистити себе і до кого звертатися за допомогою.

Навчу грамотному серфінгу в інтернеті. Поговоримо про фейки і нетикет (інтернет-етикет). Результати зможете оцінити майже відразу в сімейному чаті в вайбере.

  • Пітчинг і захист проектів.

Визначимо таланти кожного. Застосуємо талант в спільному стартапі. Презентуємо цей стартап батькам. Захистимо ідею перед імпровізованими інвесторами.
Для цього відточимо навички сторітеллінга, публічних виступів в стилі elevator, idea, founding pitch. Відсвяткуємо загальну перемогу. Навчимося радіти і радувати.

  • Опрацюємо усвідомленість.

У споживанні інформації, в спілкуванні, у взаємодії з навколишнім світом. Навчимося "включати мозок" і "відключати" - щоб вміти відпочивати.

  • Таймменеджмент і креативне мислення.

Легко і невимушено введемо поняття часу і його цінності. Навчимося нестандартно вирішувати завдання різними методами і отримувати користь.

  • Гуляти і відпочивати - теж в програмі.


Канікули - це ідеальний час для перезавантаження від навчання і відновлення емоційного фону школяра. І, звичайно, дитину легше відправити до бабусі або залишити вдома.
Але відправте її до мене.

Я стану другом вашій дитині і допоможу зробити весняні канікули пізнавальними і незабутньо-корисними.

До зустрічі в NovaModa media.


Вік

12–15


Вартість

від: 1800 грн


Телефон

+380 (63) 44 00 437 - Алена


Посилання


Адреса

Харків
пров. Іскринський, 14

Як дістатися?

ст. метро "Захисників України"