Приватний англомовний садок «Boyar Pre-school»

Приватний англомовний садок «Boyar Pre-school»


Приватний англомовний садок «Boyar Pre-school» 

 

Приватний англомовний садок «Boyar Pre-school» це дивовижне й вражаюче дитинство малюка. У «Boyar Pre-school» прагнуть виховати двомовних малюків, все навчання будується на інтерактивних методиках та розвиваючих іграх.

Впродовж тижня у дітей :

  • три повністю англомовні дні;
  • відбуваються авторські заняття: cooking, lego, art, йога, музика;
  • два рази україномовні дні спрямовані на ранній розвиток пам’яті, логіки, мовлення та фізичних навичок.

Навчання відбувається у спеціально спроектованих тематичних зонах, і власному ігровому майданчику. З дітьми працюють кваліфіковані вихователі, не менше двох на групу.

Наші переваги:

  • Англомовне середовище. Тричі на тиждень англомовні дні, все спілкування ведеться виключно англійською мовою із використанням аутентичних британських метеріалів
  • Безпека. Діти перебувають у спеціально спроектованих навчальних зонах, під наглядом кваліфікованих вихователів, й ведеться відеоспостереження, котре можете переглянути он-лайн, а також щоденні фотозвіти у viber чи telegram
  • Гнучкість. У нас декілька форматів садочку, й ми даємо можливість вибрати зручний формат для Вас й для дитини (до 14, до 15, до 18.30 ).
  • Акцент на навчанні. Бояр pre-school навчальна установа, і кожну хвилину вкладаємо у розвиток, навчання й соціалізацію Вашої дитини. Ми постійно слідкуємо за балансом гри і навчання, прагнемо щоб навчальні заняття були цікавими для дитини, й щоб розваги містили елементи навчання.
  • Сучасні методики. Кращі сучасні методики навчання дошкільнят. Англійську мову навчаємо за найсучаснішою методикою Genki English.
  • Індивідуальний підхід. Вважаємо наших малюків маленькими особистостями, й плекаємо їх особливіть та унікальність

Головною ознакою Бояр PreSchool, є те, що це англомовний садок. Якщо ви хочете щоб ваша дитини не «вивчала англійську», а спілкувалась нею, (вивчають усі, а спілкуються мало), вам до «Boyar Pre-school».

 


Час роботи

Пн–Пт 09:00–19:00.


Квитки

Півдня 09:00 - 14:00: 2950 грн
Подовжений день 09:00 - 15:00: 3450 грн (+ 75 грн обід)
Повний день 9:00 - 19:00: 5450 грн (+ 100 грн обід та вечеря)


Контакти

+380 (97) 90 90 962 вул. Дж. Вашингтона 6-а
+380 (97) 90 90 962 вул. Виговського 5-б


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Джорджа Вашингтона, 6-а; вул. Виговського, 5-б