Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Інтерактивна мандрівка для дітей

Інтерактивна мандрівка для дітей


Ласкаво просимо на незабутні канікули в Греції - інтерактивний захід для дітей, який перетворюється на захоплюючу подорож у країну вічного сонця та легендарних героїв!На нашому заході діти зможуть пограти в різноманітні ігри та вікторини, відгадати загадки та виконати цікаві завдання, а також дізнатися багато цікавого про культуру та історію Греції.

Ми запропонуємо вашим дітям не тільки заняття, але й цікаву інформацію про цю чудову країну, де народилися величні міфи та легенди.

Вони дізнаються про історію Греції, її культуру, традиції та звичаї, та насолодяться різноманітними красивими краєвидами та архітектурними шедеврами.

Інтерактивна зустріч "Канікули в Греції" - це незабутні враження та позитивні емоції для вашої дитини. Він дасть змогу побачити світ з іншого боку, розвиватися та вивчати нові речі, а головне - знайомитися з новими друзями та насолоджуватися часом, проведеним разом.

Поки діти будуть розважатися, батьки візьмуть участь у арт-терапевтичній сесії на дуже актуальну тему «Від чого тривога?»

Ви отримаєте практичні інструменти, які допоможуть впоратися з цим відчуттям.

Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (96) 199 13 72


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Коперника, 17