Teach Partner - освітній центр

Teach Partner - освітній центр


Teach Partner 

 

Teach Partner - освітній центр у Тернополі, який надає комплексні та інноваційні рішення для всіх учасників освітнього процесу (учнів молодшої та старшої школи, вчителів, батьків).

Ми - команда професіоналів, освітян, які не на слух знають, що таке вчителювати та бути лідером.

Наша місія: забезпечити доступ до якісної освіти та підтримки для усіх сторін освітнього процесу.

Наша візія: ми прагнемо створити стимулююче середовище, де кожен/на може розвивати свій потенціал, навчатись із спеціалістами-практиками та досягати високих результатів.

Наші цінності:

  • Професіоналізм та якість
  • Спільнота та взаємодія
  • Турбота та відповідальність

Для учнів 5-11 класів:

  • Короткострокові навчальні курси, які академічно наповнені, якісно та екологічно проведені і стануть основою для учасника/ці в конкретному напрямку під наставництвом тренерів-професіоналів.
  • Проведення тематичних таборів, освітніх іветів з розвитку актуальних м’яких та твердих навичок із запрошеними спікерами всеукраїнського рівня.
  • Створення освітнього ком’юніті, де діти зможуть навчатись, спілкуватись, взаємодіяти якісно та екологічно, творити свою особистість через саморозвиток під наставництвом менторів-практиків.

Формат зустрічей: офлайн та онлайн (залежно від напрямку)

У воєнний стан в країні частину надходжень віддаємо на потреби ЗСУ, адже завдяки їм маємо можливість навчатись!

Записи на навчання за попередньою реєстрацією. Підписуйтесь на наші соціальні мережі та слідкуйте за анонсами усіх освітніх можливостей Teach Partner

Ваша дитина вже зараз може стати частиною нашої освітньої T.Partner ком’юніті! Адже, Teach Partner - це надійний партнер в розвитку успішної особистості

Щоб отримати більше інформації - підписуйтесь на наші соціальні мережі або телефонуйте!

 


Контакти

+380 (98) 021 25 83
teach.partner.ua@gmail.com


Посилання


Адреса

Тернопіль