Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Свято дитини

Свято дитини


1 червня з 2018 р. впродовж 12:00 -18:00 год. у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться захід "Свято дитини", яке приурочене Міжнародному дню захисту дітей.

Під час заходу учасники зможуть відвідати екскурсію-гру «Юні природодослідники», інтерактивні зони «Скарбниця історії», майстер-класи, міні-театр та кінотеатр. Для батьків діятиме зона для відпочинку з дискусійною платформою «Майбутнє дітей з інвалідністю».

Свято відбудеться у рамках інклюзивної програми Тернопільського обласного краєзнавчого музею «Назустріч» за підтримки Інклюзивно-ресурсного центру Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Національної скаутської орагнізації Пласт (станиця Тернопіль) та благодійної організації «Право на шанс».

До участі у заході запрошуємо дітей та їх батьків. Передбачається поділ на групи за віком. Участь у заході можлива за умови попередньої реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdoIiHuaNOej30B2VP1Nguvn6G0w2tjRE2e8Q_eGg1eDaaIKg/viewform

Детальнішу інформацію можна отримати після реєстрації або за телефоном: +38(097)-8587-407 (Оля)

Участь безкоштовна


Вік

6–14


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (68) 733 14 09


Посилання


Адреса

Тернопіль
Площа Героїв Євромайдану, 3