Приватна Школа МайбутньогоТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО

 

Ми довго до цього йшли...

Історія нашого початку бере своє коріння з моменту, коли декілька сімей шукали для своїх дітей найкращу школу, з індивідуальним підходом, практичними уроками, а не «сухою теорією», інтерактивними методами викладання, викладачами, які люблять свою роботу.

Вони знайшла таку школу, але не у Тернополі, тому вирішили, що така потрібна і нам.

Так з'явилася приватна школа ThinkGlobal

Згодом ми відкрили ще одну локацію, розвивались, створювали нові інтегровані курси для всебічного розвитку наших студентів і дійшли до моменту, коли зрозуміли, що вже переросли те, чим ми були і готові виходити на новий рівень, саме тому ми стали приватним Тернопільським ліцеєм «Школа Майбутнього»

Багато питань було про те, що ж дає ліцензія? Перш за все, це можливість провадити освітню діяльність на рівні повної загальної середньої освіти саме у Тернополі (ніякої бюрократії з документами)

Також це нові проектні курси, які ми додаємо до наших програм, щоб учні краще пізнавали себе та свої можливості, розвивались та ставали кращими.

Наша основна мета залишається незмінною - це навчити і виховати таку особистість, яка справлятиметься з викликами глобального світу.


Заходи організатора

Навчання 1-11 класи

Онлайн-навчання

Гуртки у Школі Майбутнього

Експрес підготовка до школи

Нд 10:00–13:00.

Підготовка до школи (Preschool)

Садочок

Пн–Пт 08:30–18:00.


Час роботи

Пн–Пт 08:30–18:00, Сб–Нд 10:00–13:00.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+380 (98) 987 81 77
plakhtsinskak@gmail.com


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Вільхова, 17, Тернопіль