Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Щасливі разом: таємниці емоційного зв'язку з дітьми

Щасливі разом: таємниці емоційного зв'язку з дітьми


У програмі - спілкування про батьківство, роль тата при народженні дитини, способи сімейного спілкування та багато іншого!

 

З народженням дитини стосунки у сім’ї переходять на новий рівень. Стиль життя мами й тата різко змінюються, що часто викликає труднощі в порозуміннІ між членами сім’ї.
Знайома ситуація? То реєструйтеся.

Дуже важливо із самого народження встановити тісний емоційний зв’язок з дитиною. Психологи стверджують, що це позначається на всьому подальшому житті дитини. Успіхи чи невдачі, здоров’я чи хвороби, самооцінка, бажання, розвиток дитини напряму залежать від атмосфери в сім’ї. Молоді сім’ї потребують навчальних програм, де б їм допомогли зрозуміти як встановлювати тісний емоційний зв’язок з дитиною. Щоб народження малюка залишалося лише великою радістю без жодного стресу для обох батьків.

Саме тому ми разом із відомим психологом Наталею Гаєвською започатковуємо курс "Щасливі разом: таємниці емоційного зв'язку з дітьми".

Наталя Гаєвська - професійний психолог, психотерапевт з напрямку “Сімейна системна психотерапія та символдрама”, має більше 10 років досвіду індивідуальної та групової роботи, сертифікований коуч Міжнародної Федерації Коучингу (Professional Certified Coach, Canada), член Онтарійської Спілки Психологів (Ontario Psychological Association, Canada) та Української Спілки Психотерапевтів (УСП) та кандидат психологічних наук.

Програма складається із 3-ох частин, кожна з яких має 5 занять. Зустрічаємося щочетверга о 18:00 на Шашкевича, 8В.

Перша зустріч - 13 лютого. Після завершення програми ви будете вміти вирішувати конфлікти в сім’ї, органічно спілкуватися та встановлювати тісний емоційний зв’язок з рідними.

Участь - безкоштовна.

Зробіть своїй сім’ї подарунок до Дня закоханих. Чекаємо вас! До зустрічі!


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (97) 225 60 51


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Шашкевича, 8