Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Студентська суботаСвіт цікавий, наука - близько, вчитись - весело, а Ти - УНІКальний!  Студентські суботи з науковими лекціями та практичними заняттями відкривають дітям новий досвід - нового покоління студентів, з майбутнього!

Студенти запитують, чи в УНІКідз їх будуть оцінювати. Кажемо, що нізащо! Не буде ні заліків, ні екзаменів, ні контрольних. Але створюємо умови, щоб у них розвинулось бажання оцінювати себе самостійно. А ще важливо, щоб повернулись вдома до того, що робили і про що чули на занятті. Щоб з рідними поговорили на ці теми. Щоб в інтернет за додатковою інформацією глянули. Для цього у них і є залікові книжки з сертифікатами та завданнями. Нехай виробиться в наших діток звичка вчитись для власного задоволення. Залікова - це не лише формальність. Це маленький путівник пам'яті, де сертифікати - це усвідомлені зупинки і досвід. 

УНІКідз - світ унікальних студентів. Радіємо ними в теперішньому і віримо в їхнє майбутнє. Тут кожен для себе і в кожного свій темп. Єдиний орієнтир успішності - це опора на себе, довіра собі, бажання і зацікавленість пізнавати світ і себе в ньому.


Вік

6–13


Вартість

Студентська субота (одноденний абонемент): 200 грн (1 лекція з астрономії і 1 практичне заняття зі стоматології)


Телефон

098 770 3192


Посилання


Адреса

Тернопіль