Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Квест від Уніквест. Грай. Живи.

Квест від  Уніквест. Грай. Живи.


Живий квест сьогодні набуває популярності як серед дітей, так і дорослих, оскільки поєднує активний та інтелектуальний відпочинок!

 

В живих квестах від Уніквест ви знайдете все для незабутнього свята:

  • сюжетна пригода, що захоплює з перших хвилин
  • реквізит, який приховує секрети і несподіванки
  • живий супровід майстра гри
  • цікаві знахідки та омріяний сюрприз наприкінці гри

Стати учасником квесту можна тоді, коли душа просить емоцій! І зовсім не обов’язково для цього чекати святкової нагоди. Вихідні? Канікули? Просто хороший день? Команда Уніквест підготує та організує для вас квест-пригоду у будь-який день року!

  1. Крок 1. Обирайте сюжет
  2. Крок 2. Бронюйте дату і час
  3. Крок 3. Збирайте команду

І вперед – назустріч драйву та емоціям!

А під час карантину креативна команда Уніквест пропонує цікаву альтернативу: так званий printable квест, тобто квест, матеріали якого достатньо вивести на друк, розрізати та упакувати згідно інструкції, а також розкласти в домі. Це – чудова нагода корисно організувати дозвілля дітей вдома, поки можливість гуляти та розважатись надворі є обмеженою. Таким квестом батьки можуть скористатись навіть тоді, коли за віконом негода. Або ж коли є бажання нестандартно вручити подарунок, тобто перетворити на маленьку пригоду процес привітання іменинника.

Усі цікавинки про живі квести від Уніквест можна дізнатись зі сторінок у соцмережах:

А якщо вас цікавить індивідуальний сценарій квесту чи особливі умови проведення (віртуальний супровід, святкове оформлення з використанням тематичного реквізиту), звертайтесь за телефоном або у Viber по номерам, які вказані нижче.


Коли

Пн–Нд 08:00–19:00.


Вік

5+


Телефон

+380 (67) 801 43 60
+380 (66) 645 46 78


Посилання


Адреса

Тернопіль