Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Курс з основ фінансової грамотності "Діти і гроші"Креативна школа UNICUM пропонує Вашим діткам здобути навики фінансово грамотної поведінки завдяки участі у програмі "Діти і гроші".

Дві вікових групи: 6-8 років та 9-11 років!
Відомо, що грамотне фінансове виховання, розпочате у ранньому віці, генерує фінансовий успіх людини та сприяє прийняттю осмислених рішень, пов'язаних з фінансами, у дорослому житті.
Невпевнені спроби і помилки, що з'являтимуться у Ваших дітей під час тренінгів та навчання, є бажаними та корисними, адже лише у такий спосіб можливо закріпити навички грамотного фінансового планування та уникнути значно серйозніших помилок у майбутньому.

Прищеплюйте дітям навики фінансової грамотності змалку!

Програма розрахована на 8 занять, тривалість кожного заняття 1,5 години. В групі можуть одночасно займатись до 10 діток.

Розробниця курсу: кандидат економічних наук Алла Рожко.

Графік відвідування та деталі участі (час, місце) уточнюються в процесі набору групи. Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/xvBYBAoRxinkDZtO2


Вік

6–11


Вартість

1,5-годинне заняття: 75 грн (Перше заняття курсу вважається бонусним (безкоштовним) за умови попередньої оплати всього курсу)
Вартість курсу (8 занять): 525 грн


Телефон

+380 (67) 801 43 60


Посилання


Адреса

Тернопіль
мікрорайон Центр, Тернопіль (додаткове уточнення в Організатора)

Як дістатися?

Центральна частина міста, 300 м від торговельного комплексу Орнава