Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Творча майстерня "Адвент-календар" своїми рукамиАдвент-календар ще називають Різдвяним календарем, бо зазвичай його використовують для відліку днів, що залишились до Різдва.
Донедавна в Україні ці "календарі очікування" можна було побачити хіба по телевізору в американских фільмах. Але тепер адвент набирає популярності і в нашій країні. З кожним роком на вітринах магазинів з'являється все більше готових календарів. Зазвичай, під віконечками в них ховаються цукерки, але бувають і більш серйозні "видання" з косметикою, колекційними іграшками, аксесуарами, тощо. Також великою популярністю користуються і виготовлення адвентів своїми руками і на те є кілька причин. Хендмейд адвент можно зробити під особисті потреби людини, для якої він робиться, адже в нього можна покласти не тільки солодощі, а й іграшки, цікаві завдання, побажання, тощо. Веселі та креативні завдання допоможуть скрасити очікування свята. До того ж, роблячи календар своїми руками, можна пристосувати його до саме того свята, яке шанують у вас. Він може бути на будь-яку кількість днів і лічити дні до свята Миколая, Різдва чи Нового Року. А може лічити дні до дня народження... 
Зазвичай, адвент робився батьками для дітей, щоб малим було не так нудно чекати на свято. Але такий подарунок згодиться будь-кому — друзям, родичам, колегам. Адже дуже приємно дарувати та отримувати сюрпризи зроблені своїми руками!
Ми радо запрошуємо всіх на майстер-клас по виготовленню адвент-календаря, що відбудеться 1го грудня в #UnicumCreativeSchool.
Дозвольте собі поринути в атмосферу свята та власноруч зробіть чудовий подарунок дитині, рідним, друзям чи колегам! Свято наближається!!!


Вік

Батькам


Вартість

Участь у творчій майстерні: 200 грн (Усі матеріали для виготовлення адвент-календаря входять у вартість!)


Телефон

+380 (67) 801 43 60


Посилання


Адреса

Тернопіль
Орнава