Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Арт та казкотерапія у групі "Казкова країна"

Арт та казкотерапія у групі "Казкова країна"


Курс Арт і казкотерапія для малючків 3-5 рочків.
Не секрет, що арт, малювання, робота з кольорами робота ручками, є терапевтичним інструментом психологів для того, що б виявити проблему, що є всередині у підсвідомості і впливає на поведінку. Коли дитина малює, підсвідомо беручи той чи інший колір, вимальовуючи великі чи маленькі чоловічки, свою сім`ю, сюжети з життя, вона відкрита і не помічає як проблема переходить на папір, виходить з неї, показує себе так, що можна її побачити і усунути. Таким же чином казка, є безпечною і приємною для дитини, яка слухає її і повністю відкрита до всього, не підозрюючи, що через казку інформація про життєві уроки, принципи, цінності, коригування поведінки заходить в її підсвідомість вільно і без перешкод. Прямих допитувань дитина, зазвичай, не сприйме, не відкриється і можливо навіть не зрозуміє, як і повчань як робити чи не робити може відкидати та опиратися, навіть не обдумавши.
Отже, поєднання арт і казкотерапії у роботі із малюками 3-5 років дозволяє виявити проблеми, страхи, установки, натомість закласти потрібні цінності, відкоригувати поведінку через казку.

Група для діток 4-5 рочків.
Тривалість заняття 1,5 год. (35 хв + чай, печиво + 35 хв)

Групку веде Мацко Ірина - письменниця, казкарка, казкознавець, оформлювач друкованої продукції.

Чим ми займаємося?
Малюємо, ліпимо, творимо, як забажається і цим витягуємо назовні усі наші страхи, хвилювання, блоки, а ще складаємо казочку, фантазуємо і вигадуємо чим розвиваємо уяву, але головне, позбавляємося своїх страхів, вигадавши, як ми їх можемо побороти у казці. А від казки до життя всього один крок ;)
НУ і просто у нас весело, цікаво, нестандартно і дуууууже казково!

Телефонуйте 096 125 21 37


Коли

1 Вересня 2019 - 29 Травня 2020, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

4–6


Вартість

Абонемент: 640 грн


Телефон

096 125 21 37
066 413 90 77
067 288 38 21
050 083 63 27


Посилання


Адреса

Тернопіль
17/2 вулиця Руська Тернопіль

Як дістатися?

Зупинка Кооперативний коледж