Креативна студія "ІРИска"

Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна


ІРИска - креативна студія Ірини Мацко


ІРИска» - це креат-студія з організації дозвілля дітей, майстер-класи для підлітків та дорослих.


Як виховати щасливу творчу дитину?

Всебічно розвинена дитина – щаслива особистість, яка зможе вільно реалізувати себе у сучасному світі. Запрошуємо у креативну студію «ІРИска», де цікаво, творчо та по-новому можна розвиватися від 2 рочків і до дорослих.

Забезпечте для своєї дитини привітну, затишну атмосферу, позитив, цікаве пізнання світу, а для себе відпочинок та особистісний розвиток зі студією «ІРИска»!

 

Запрошуємо Вас та ваших діток на профільні заняття: (1 год)

Ранній розвиток (від 2 років) у групі «Моторні пальчики» для розвитку дрібної моторики (кінетичний пісочок, пісочна терапія), творчих здібностей та сенсорики

Підготовка до школи (4-5 рочків) у групі «Кмітливик та Читайлик» включає в себе розвиток логічного мислення, елементи ейдетики для ефективного засвоєнні цифр та букв. 

Ми навчимо вашу дитину:

 • розрізняти геометричні фігури, їх назви і властивості;
 • лічити різними способами: кількісний, порядковий, в зворотному напрямку;
 • працювати з цифрами в межах від 0 до 20;
 • легко розв’язувати арифметичні, логічні задачі та їх приклади;
 • розрізняти основні одиниці вимірювання (мм, см, м);
 • визначати час за годинником;

Заняття по підготовці до школи навчають внутрішньої організації, концентрації уваги, уважно та старанно виконувати завдання, оцінювати свою роботу і планувати свій час. Крім цього, у процесі навчання дитина збагатить словниковий запас, навчиться правильно будувати речення при розмові.

Творча майстерня (7-12 років) – художня студія + рукоділля. На заняттях діти вчаться образотворчому мистецтву, освоюють різні види та напрямки рукоділля.

УВАГА!!! Визначаючи тривалість заняття ми орієнтуємося на вікові та психологічні особливості дитини. Наші заняття тривають до 45 хвилин. Після заняття діти граються під наглядом педагога, беруть участь у чаюванні, смакують печивом.

Розвиток творчих навиків, фантазії, уяви, образності, вміння висловлюватися у групі літературної студії «Майстерня казки» (6-12 років) з письменницею Іриною Мацко. Це можливість створити власну казку, яка увійде у збірку спільної творчості та буде видана повноцінною книжкою. Кожен зможе відчути себе автором під час її презентації, поставити свій перший автограф біля першої створеної казки.

Підготовка до вступу за художнім напрямком (учні 9-11 класів)

Художня студія «Мрії здійснюються» для дорослих – два заняття за які ви, навіть вперше сівши за мольберт, створите власну картину олійними фарбами.

Індивідуальні заняття із психологом, логопедом.


Комплексні заняття: (2 год)

Комплексне заняття дає Вашій дитині можливість пізнавати світ цілісно. Поєднуючи різні види діяльності зберігаємо увагу дітей, а ще це забезпечує засвоювати знання більш ефективно.

Творча майстерня арт та казкотерапія (3-6 рочків) у групі «Казкова країна» включає розвиток уяви, творчості, фантазії, звільнення від внутрішніх страхів, розвиток гармонійної особистості через казку, малюнок та рукоділля;

Комплексне заняття для дошкільнят мовне ігрове середовище "KinoEnglish" включає англійську мову, образотворче мистецтво та музику (3-6 років).

У НАС НОВИНКА! - Творчий розвиток особистості (3-7 рочків) у групі КіноСадок, де зібрано комплекс занять із розвитку творчості, розвитку особистості, основи кіноіндустрії. Викладачі – найвідоміші фахівці Тернополя та України у журналістиці, мультиплікації, казкарюванні, фото та відео зйомці, а також актори, сценаристи, режисери, мультиплікатори.

Хто з дітей не мріяв стати актрисою, актором, суперменом? Не задивлявся на кіногероїв і не наслідував їм? Ваші діти тепер можуть це відчути!

Отож наш садочок готуватиме діток до акторської професії, кіномистецтва, а оскільки життя – це також гра і ми кожен маємо у ній свою роль, то і для життя навики та вміння будуть дуже корисними. Адже, як себе подати, впевнено триматися не лише біля дошки, в колективі але й на сцені, перед камерою, допоможе закласти саме КіноСадок.

Мрія кожної дитини – стати актором, як у кіно, може здійснитися завдяки КіноСадочку!

Програма включає: казкарство та створення справжнього казкового світу своїми руками (декорації, персонажі тощо) з пластиліну, картону, природніх матеріалів; ілюстрування створених історій; пісочна анімація; створення мультфільмів; ораторську майстерність; акторську майстерність; хореографію; роботу над образом – костюми, грим, етикет; озвучення власних казок та історій.

Ваші діти: стануть ведучими та учасниками дитячої передачі, увійдуть у загальноукраїнську базу дітей, які можуть знятися у фільмі, матимуть змогу відвідати знімальні майданчики фільмів, які будуть зніматися в Тернополі, отримають знання та майстер-класи від відомих акторів, сценаристів, режисерів, мультиплікаторів, спробують себе у ролі героїв відеороликів.

Музично-театральна студія (3-7 рочків) «ДО МІ СОль» включає розвиток дрібної моротики, пальчикова гімнастика, ляльковий театр, голосові, ритмічні вправи, сприйняття свого голосу та себе з ним, розвиток особистості, впевненості.

Комплексне заняття для дошкільнят «Логіка+творчість» (5-6 рочків) включає конструювання та розвиток логіки і творчої уяви за методикою ІГОРОТЕКО! Конструювання сприяє формуванню вміння вчитися, домагатися результату, отримувати нові знання про навколишній світ, закладає перші передумови навчальної діяльності. Візуалізація 3D-конструкцій – формує просторове, творчу уяву, довгострокову пам'ять, готується  грунт для розвитку технічних здібностей дітей. У ході навчальної діяльності діти стають будівельниками, архітекторами і творцями, граючись, вони придумують і втілюють в життя свої ідеї!

Комплексне заняття для учнів 1-4 класів «Позашкільне дозвілля», на яких дітям молодших класів буде корисно і цікаво провести час, виконати домашні завдання, а вихователі подбають про затишок і перекус дитини, поки Ви зайняті важливими справами. Перше заняття безкоштовно!

Послуги логопеда і психолога.

Група короткочасного перебування, дитяча кімната.

Сімейні тренінги, тематичні вечірки, настільні ігри, творчі зустрічі.

Мрієте нарешті завершити власні справи чи просто відпочити і знати, що вашій дитині також цікаво і весело? Дитяча кімната студії чекає на вас! Ви можете залишити дитинку на 2-3 годинки, або на цілий день. Якщо ви залишаєте дитинку на цілий день, обід безкоштовно. Протягом дня є ланч - булочка, печиво з чаєм.

Програма: творча робота, прогулянка на вулиці, ігри в пісочниці, малювання крейдою, пізнавальне заняття, весела ігротека, руханки. ІЗ собою мати змінне взуття, штанці, трусики, кофтинку; головний убір, верхній одяг.

Усіх будемо раді бачити у наших групах але місця обмежені, тому не відкладайте на завтра. Ми набираємо невеликі групи – 6-8 дітей.


Телефонуйте і записуйтеся. Запис обов`язковий!

Віримо, що «ІРИска» справді стане домом для її відвідувачів адже всім колективом створюємо домашню атмосферу, затишок, комфорт у групах.
У нас працюють досвідчені спеціалісти – педагоги з високим рівнем знань педагогіки, психології та новітніх методик виховання та навчання. Вміють знайти підхід до кожної дитини – навчити, виховати, допомогти… Адже кожна дитина – це неоціненний скарб, який треба берегти та плекати!

АКЦІЇ!!!
Збери групу дітей з 5-ти чоловік та відвідуй заняття – БЕЗКОШТОВНО!
Будьмо дружніми! Приведи друга та отримайте в подарунок 50 гривен(по 25 на кожного), які  зможете використати при купівлі абонементу !
Розкривайте свої таланти! Відвідуючи один курс на студії ви автоматично отримуєте знижку 10% на інший!
Ми раді бачити усю вашу родину! Якщо одна ваша дитина навчається у нас, то братик чи сестричка гарантовано отримує знижку 20% на будь-які заняття!Унікальна пропозиція! МІНІ-САДОЧОК за індивідуальним графіком


Спеціально розроблена програма підготовки дітей 2-5 років до школи, яка готує у відповідності до державних вимог, що ставить перед нами сучасна система освіти. Всі заняття відбуваються в формі приємної гри, де молодші навчаються у старших, а старші допомагають маленьким, кожна дитина задіяна в роботі і різниця в знаннях, якщо вона є, просто не відчувається!

Щодня ми:

 • робимо зарядку, граємо рухливі ігри
 • ходимо на прогулянку
 • пізнаємо нове, розвиваємося всебічно, творчо та логічно
 • їмо
 • спимо
 • влаштовуємо вечірки, розважаємося та знаходимо нових друзівКрім того, інформація, яку ми подаємо, ускладнюється поступово, тому ваша дитина кожного дня дізнаватиметься щось нове.
 • Різновікові групи, постійне спілкування з дітьми різного віку формує в дитини різноманітне сприйняття світу. Дитина засвоює основи поведінки як старшого, так і молодшого серед дітей, що важливо для формування соціальних навичок взаємодії, здобуття досвіду взаємодії. В різновіковому середовищі діти краще розуміють один одного, вчаться ділитись, гратись, працювати в групах, що є важливим навиком для навчання в школі.


МІНІ-САДОЧОК це:

 • соціальна адаптація дитини, спілкування з однолітками, розвиток моральних почуттів;
 • збагачення словникового запасу та розвиток уваги і пам`яті на заняттях з використанням ейдетики;
 • формування математичних уявлень;
 • розвиток творчих здібностей;
 • ознайомлення із художньою літературою, творами мистецтва;
 • фізичний розвиток (зарядка, корегуючи гімнастика, заняття з фізкультури, естафети, рухливі ігри), прогулянка;
 • підготовка руки до письма на заняттях грамоти;
 • формування культурно-гігієнічних навичок.

 
ВАГОМІ ПРИЧИНИ, чому батьки обирають для своєї дитини нашу студію:

 1. Затишок, тепло та доброзичлива атмосфера
 2. Чудові педагоги та спеціально розроблені комплексні програми раннього розвитку сформовані на основі провідних методик світу: Вальдорфської школи, гуманної методики Шалви Амонашвілі, елементів методики Марії Монтессорі, забезпечують формування вмінь дитини відповідно до вимог МО та розвиток особистості в цілому.
 3. З дітьми займаються найкращі педагоги: талановиті, артистичні, які дуже люблять дітей.
 4. Індивідуальні графіки відвідування, які можете обрати собі ви, враховуючи власні потреби.
 5. Зручне розташування.

Час роботи

Пн–Пт 09:00–20:00, Сб 10:00–18:00, Нд 10:00–15:00.


Квитки

Абонемент на заняття : 140 грн
Разове заняття: 40 грн


Контакти

+380 (96) 125 21 37
+380 (66) 413 90 77
+380 (67) 288 38 21
+380 (50) 083 63 27
irma21@i.ua


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Князя Острозького, 48

Як дістатися?

навпроти СШ №13