Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Перший День народження креат-студії "ІРИска"!

Перший День народження креат-студії "ІРИска"!


2 жовтня нам виповнюється 1 рочок. Ще мало, бо тільки починаємо спинатися на ноги але вже так багато, адже проведено стільки цікавих занять, майстер-класів, святкувань! Ми познайомилися з багатьма дітками та їх батьками нашого рідного міста. Тепер ми в оновленому приміщенні та із ще цікавішими пропозиціями чекаємо на вас. Запрошуємо усіх на святкування 1 рочку креат-студії "ІРИска"! 
У програмі веселі ігри, зустріч із справжнім роботом, відкриття філії першої професійної студії пісочної анімації та святковий торт!

Участь безкоштовна.
Для бажаючих о 15 год. майстер-клас Пісочної анімації від Оксани Мергут. В

арість - 60 грн.

 

Креативна студія «ІРИска» або КС «ІРИска» - організація дозвілля дітей,майстер-класи для підлітків та дорослих була створена, щоб кожен міг знайти для себе цікаве заняття, розвинути свою творчість, втілити свої дитячі мрії. Вірю, що саме за креативними, цікавими, творчо  розвинутими особистостями майбутнє і ці навички та таланти потрібно відкривати з дитинства. 

З часом студія наповнилася однодумцями та професіоналами своєї справи з якими ми разом створюємо атмосферу для комфорту відвідувачів. Робота з дітьми та ввібраний з дитинства досвід моєї мами, яка пропрацювала вихователем двадцять шість років, вилився у втіленні ідеї організації дозвілля діток у різноманітних групах: МІНІ-САДОК, вільні вихідні, садочок вихідного дня та пізнавальні: логіка, мовлення, мовне ігрове середовище, образотворче мистецтво, танці, життєві навики тощо. Студія співпрацює також з Першою професійною студією пісочної анімації Оксани Мергут.

Попри велику конкуренцію у цій галузі для нас важливішими за сучасне обладнання та новітні технології є тепло, затишок, комфорт та домашня атмосфера у групах, взаєморозуміння та дружні відносини між працівниками. Саме у такому середовищі буде комфортно творити та розвиватися усім бажаючим, пізнавати нове та почуватися як удома. Групи МІНІ-САДКУ максимально наближені до домашніх, де молодші дітки тягнуться до старших, а старші допомагають молодшим.

Ми сповідуємо такі принципи: 

- вільна творчість; 

- гуманізм та індивідуальність.

Пропонуємо організацію дозвілля за напрямками: 

- мовне ігрове середовище (англ.. польська); 

- хореографія, музика, фольклор; 

- мистецтво (образотворче, рукоділля); 

- підготовка до школи (заняття з логіки, розвитку мовлення (+логопед), підготовки руки до письма, соціалізації). 

Працюємо за схемою: 

- пізнавальні заняття; 

- життєві навики та поняття (емоції); 

- фізично-рухова естетика 

А ще: 

- У нас немає домашніх завдань чи будь яких додаткових клопотів! Все, що ми робимо – робимо в КС «ІРИска». Вдома – тільки за бажанням батьків. 

- До днів народжень та інших святкувань готуємося тільки власними силами!


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

096 125 21 37
066 413 90 77
067 288 38 21
050 083 63 27


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Руська, 17, кооперативний коледж, 1 поверх