Корекційні заняття для діток з РДУГ

Корекційні заняття для діток з РДУГ


Запрошуємо на корекційно-розвиткові та терапевтичні заняття у дитячому центрі Нумо, що у самому центрі Тернополя!Спеціальні заняття для діток, які мають розлад дефіциту уваги та гіперактивності. Ми використовуємо комплексні методи ранніх втручань, поєднуючи різні доказові підходи, зокрема КПТ, DIR Floortime та ABA-терапію.

Усі заняття проводять дипломовані дитячі психологи, що спеціалізуються на психолого-педагогічному супроводі дітей дошкільного та молодшого шкільного віку та мають успішний досвід терапії РДУГ. Заняття відбуваються за спеціальною комплексною, індивідуально підібраною програмою.

Ми плекаємо турботливе ставлення та сучасний науково обґрунтований індивідуальний підхід до кожної дитини, тому не практикуємо примусу чи покарань у процесі терапії. Своїм завданням ми бачимо створення умов для підтримки ментального здоров'я та розвитку самозарадності задля майбутнього добробуту дитини.

Знаходьте більше інформації на нашому сайті.

Для запису телефонуйте або пишіть у будь-який месенджер за номером: +380 (97) 950 50 70 або пишіть у Direct на нашій сторінці в Instagram.

Дитячий центр розвитку та психології Нумо, м. Тернопіль, вул. Камінна, 4


Коли

Пн–Пт 10:00–19:00.


Вік

2+


Вартість

Заняття (50 хв): 320 грн


Телефон

+380 (97) 950 50 70


Посилання


Адреса

Тернопіль
вул. Камінна, 4

Як дістатися?

Поблизу школи №5 та музичної школи